Horoskop dzienny - 16 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 stycznia. Przyszłość może Cię zaskoczyć. Czy jednak jesteś na to gotowa/gotowy? Jeśli nie, zajrzyj, czego możesz oczekiwać po nadchodzącej niedzieli.

Horoskop dzienny – Baran

Zamarzysz o odpoczynku od wszystkiego, co związane z pracą. I uda Ci się to, tylko nie do końca będziesz zadowolona/zadowolony z efektu. Prawdopodobnie przyczyni się do tego ktoś z Twojej rodziny, kto nagle zapragnie znaleźć się w centrum uwagi, której Ty  nie bardzo będziesz chciała/chciał mu poświęcić.

MerkuryRetrogradacja Merkurego ponownie będzie wyzwaniem

Horoskop dzienny – Byk

Dziś czeka Cię wielki, rodzinny obiad. Choć atmosfera powinna być miła i ciepła, jak zwykle na wierzch wyjdą wtedy wszystkie pretensje, a nastrój zrobi się dość ponury. Nie martw się o to, jak zakończy się wspólny posiłek – pamiętaj, że nie odpowiadasz za całe swoje otoczenia i nie musisz się o nic obwiniać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Podczas niedzielnego lenistwa zaczniesz buszować po sklepach internetowych. Promocje i wyprzedaże w Twoich ulubionych miejscach sprawią, że wirtualne koszyki szybko Ci się zapełnią. Uważaj jednak, by nie przesadzić, bo już wkrótce może Ci być potrzebna dodatkowa gotówka. Zastanów się też, czy na pewno wszystkie rzeczy, które Ci się spodobały, są Ci niezbędne.

Horoskop dzienny – Rak

Ktoś może Cię dzisiaj spróbować oszukać. Lepiej dobrze się rozglądaj i nie wierz we wszystko, co usłyszysz – to może być zgrabna manipulacja. Niestety, ktoś przewidział wszystkie Twoje ruchy i będzie się starał je zablokować. Próbuj alternatywnych rozwiązań i zachowuj ostrożność, niezależnie od tego, co się będzie działo.

Horoskop dzienny – Lew

Tej niedzieli w centrum uwagi znajdą się problemy pozostałych domowników. Zupełnie nie będziesz miała/miał ochoty na to, by się z nimi mierzyć, zwłaszcza że przecież masz własne kłopoty, na które nikt jakoś nie zwraca uwagi. Jeśli jednak wypowiesz swoje myśli na głos, zostaniesz zakrzyczana/zakrzyczany i nazwana/nazwany egoistką/egoistą bez serca. Lepiej przemilcz to, co możesz i się nie wychylaj.

Horoskop dzienny – Panna

Pomyślisz sobie, że wolny dzień to świetna okazja do nadrobienia zaległości, które powstały w Twojej pracy. Co najważniejsze, nikt z domowników nie będzie Ci przeszkadzać i rzeczywiście, uda Ci się zrobić spore postępy. Wieczorem skusisz się na zasłużony odpoczynek.

Zobacz wideo Niesamowite wnętrze!

Horoskop dzienny – Waga

Poranek tak da Ci się we znaki, że po południu postanowisz już nic nie robić bądź spędzić miło czas ze swoją drugą połówką. To na pewno pozwoli Ci naładować akumulatory przed poniedziałkiem, który nie będzie należał do najłatwiejszych. Nie myśl jednak o tym, co wydarzy się w pracy – skup się na miłych chwilach, które przeżyjesz wieczorem.

Horoskop dzienny – Skorpion

Namówisz resztę rodziny do wspólnego wypadu w miejsce, które sami wybiorą. Mimo początkowej niechęci, wszyscy ulegną magii chwili i będą się świetnie bawić. Po powrocie cała Wasza paczka będzie zmęczona, ale szczęśliwa, że tego dnia zdecydowała się opuścić na moment własny kąt.

Horoskop dzienny – Strzelec

To dzień, który spędzisz poza domem. Może wybierzesz się do znajomych, może spędzisz miło czas z przyjaciółką/przyjacielem, a może zdecydujesz się na jakąś większą imprezę. W każdym razie, raczej nie będziesz mogła/mógł narzekać na samotność i nudę. Uważaj tylko, by nie przesadzić z szaleństwami, ponieważ kolejnego dnia czeka Cię praca.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Niedziela stanie się dla Ciebie dniem podsumowań i planów. Z jednej strony przyjrzysz się wszystkiemu, czego już dokonałaś/dokonałeś, z drugiej natomiast zaczniesz się zastanawiać, co jeszcze warto zrobić. Nie bój się śmiałych kroków – jeśli Ty uwierzysz, że potrafisz coś zrobić, nikt Ci w tym nie przeszkodzi.

Horoskop dzienny – Wodnik

Mało rzeczy będzie Cię w stanie dzisiaj ucieszyć. Popadniesz w melancholię związaną z trudnym okresem w pracy. Nie zamykaj się jednak na bliskich, bo ci bardzo chcą Ci pomóc. Daj im szansę i spędźcie razem trochę czasu, robiąc coś, co naprawdę sprawi Ci przyjemność.

KsiężycKsiężyc garbaty może pokrzyżować ci plany. Kiedy jest i co oznacza?

Horoskop dzienny – Ryby

Cały dzień nagabywać Cię będzie pewna osoba z przeszłości, z którą z premedytacją zerwałaś/zerwałeś kontakt. Jeśli nie chcesz, dalej nie reaguj na próby nawiązania rozmowy, jednak weź pod uwagę, że przez lata wiele się mogło zmienić, a temu komuś wcale nie musi chodzić o to, co niegdyś.

Więcej o: