Horoskop dzienny - 28 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 października. Jak wygląda Twoja przyszłość? Przekonaj się, co czeka Cię w ten czwartek i przygotuj się na różne ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

Najwyższy czas, by wyjaśnić wszelkie nieporozumienia, które są między Tobą a Twoimi najbliższymi. Twój zwierzchnik niespodziewanie zacznie Cię dostrzegać, a także Twój ogromny wkład w to, co robicie w pracy. Wykorzystaj to.

Zobacz wideo Spytaliśmy gwiazdy o członkostwo w UE. Kaczorowską musiał uratować mąż

Horoskop dzienny – Byk

Dzisiejszy dzień będzie nieco przytłaczający. Nic dziwnego, że pod wieczór zapragniesz odrobiny wytchnienia. Tylko dzięki niej uda Ci się przygotować na kolejny wyczerpujący maraton w pracy. Przemyśl sobie wszystkie istotne sprawy, także te związane z życiem prywatnym. Możliwe, że czegoś nie dostrzegasz, mimo że masz to pod samym nosem.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Staniesz się jedną z osób zaangażowanych w pewne przedsięwzięcie, od którego zależeć będą losy firmy, w której pracujesz. Na szczęście całkiem nieźle Ci pójdzie. W przeciwnym razie mogłoby być kiepsko, zwłaszcza jeśli od pewnego czasu nie układa Ci się za dobrze z niektórymi osobami z pracy.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Rak

Nie lubisz czuć się zagubiona/zagubiony, jednak tym razem nie będziesz mogła/mógł się z tego otrząsnąć. Możliwe, że będziesz potrzebować pomocy kogoś z zewnątrz. Nie wahaj się jej przyjąć, bo inaczej zaprzepaścisz wszystko, co osiągnęłaś/osiągnąłeś.

Horoskop dzienny – Lew

Tego dnia już od samego początku będzie Cię rozpierać duma. To Ciebie szef wybierze do czegoś ważnego, czego zazdrościć Ci będą inni. Uważaj jednak, bo jeśli tylko powinie Ci się noga, nikt Ci nie pomoże. Mało tego – są tacy, którzy skorzystają z okazji, by Cię pogrzebać.

Horoskop dzienny – Panna

Przed Tobą trudna decyzja. Musisz się zastanowić, czy chcesz podjąć ogromne ryzyko, w wyniku którego możesz stracić wszystko, co zdążyłaś/zdążyłeś osiągnąć, czy raczej wolisz ustąpić. Wiele osób z Twojego otoczenia będzie Ci chciało pomóc. Nie odrzucaj ich wsparcia – może Ci się bardzo przydać.

Horoskop dzienny – Waga

Twoja głowa będzie dzisiaj pełna pomysłów. Współpracownicy bardzo docenią Twoją kreatywność, dlatego też przygotuj się na to, że będą do Ciebie przychodzić po poradę. Możliwe, że kilku z nich zaprosi Cię po pracy do baru. Nie wykręcaj się, jeśli nie masz żadnych planów na popołudnie – skorzystaj z okazji, by lepiej ich poznać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Chociaż nikomu nie zaszkodziłaś/zaszkodziłeś, ktoś postanowi sobie okrutnie z Ciebie zakpić. Niestety, jego złośliwość mocno Tobą wstrząsnęła. Postaraj się uspokoić i nie myśl za dużo. Nie mścij się jednak, bo to do niczego Cię nie doprowadzi. Spróbuj po prostu zapomnieć.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś pieniądze będą Cię lubić. Jeśli masz do załatwienia jakąś dużą, a zarazem ważną transakcję, zrób to dziś, a pójdzie Ci jak z płatka. Przypomnij sobie o wszystkich wydatkach i zdecyduj się na nie właśnie w ten czwartek.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Niedawno otrzymałaś/otrzymałeś pewną propozycję pracy, która bardzo Ci się spodobała. Już od pewnego czasu poświęcasz czas tylko i wyłącznie jej. Skup się na niej, bo to właśnie to, co wychodzi Ci w życiu najlepiej.

Horoskop dzienny – Wodnik

Krytyka jest dobra, ale tylko wtedy, gdy okazuje się konstruktywna. Nie komentuj dokonań osób ze swojego otoczenia, zwłaszcza jeśli robisz to dla własnej satysfakcji i z poczucia wyższości. Postaraj się raczej skoncentrować na własnych sprawach, a co ważne, postaraj się wreszcie zostawić w spokoju wszelkie plotki.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Pamiętaj, że doba ma tylko dwadzieścia cztery godziny i nie da się jej rozciągnąć. Z tego powodu to takie ważne, byś nie dała się szantażować i nie robiła wszystkiego, czego nie chce się robić Twoim znajomym. Pamiętaj, że to, co robisz, także jest bardzo ważne.

Więcej o: