Horoskop dzienny - 6 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 sierpnia. Piątek przychodzi z nadzieją na udany weekend. Sprawdź, co gwiazdy mają Ci do przekazania na kolejne dni.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany otrzymają dziś zaproszenie na małe przyjęcie, co ciekawe będzie tam ktoś, kto kiedyś był wam bardzo bliski. Barany nie wierzą w przypadki, wygląda to raczej na zamierzone spotkanie. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

Horoskop dzienny- Byk

Byki otrzymają dziś dodatkowy zastrzyk gotówki. Ktoś, niespodziewanie odda Wam dawny dług. Pieniądze, które już dawno spisaliście na starty, teraz wrócą do Was z nawiązką. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta poczują dziś spokój. Stare sprawy przestaną mieć znaczenie. W końcu szczęście się do Was uśmiechnie i już Was nie opuści. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny- Rak

Raki będą coraz bardziej wątpić w to, czy Wasze sprawy ułożą się pomyślnie. Partner, o którego tak zabiegaliście, pokazał swoje prawdziwe oblicze. Czy jest sens kontynuować coś, co od początku źle rokuje? 

Horoskop dzienny- Lew

Lwy będą dziś totalnie zmęczone, podczas gdy wszyscy szykują się na szalony weekend, marzenia Lwa ograniczają się do wygodnego łóżka. 

Horoskop dzienny- Panna

Panny otrzymają dziś ciekawą propozycję pracy, będzie to zajęcie tymczasowe, ale gwiazdy radzą spróbować. Nigdy nie wiadomo jak potoczy się życie i jakie niespodzianki czekają za rogiem. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi wyruszą dziś w podróż, nie oglądając się za siebie. Dawne problemy zostawicie daleko w tyle tam, gdzie jest ich miejsce. 

Horoskop dzienny- Skorpion

Skorpiony czeka dziś miły dzień, który zakończy się wieczornym rajdem po klubach. Przelotne związki i powierzchowne przyjaźnie właśnie tego Wam teraz najbardziej potrzeba. 

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelce poczują dziś wakacyjny relaks. Uczucie szczęścia i spełnienia wypełni Was bez reszty. Po powrocie z urlopu czeka Was miła niespodzianka. Sprawa, która wydawała się przegrana, doczeka się pozytywnego rozstrzygnięcia. 

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce będą dziś stawiać ultimatum. Nic Was ostatnio nie cieszy, partner wyraźnie nie widzi swojej winy. Razem lub osobno czas wybierać. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki muszą w końcu zejść na ziemię, ze swoimi oczekiwaniami. Proza życia daje się Wam ostatnio we znaki, wszystko przez to, że zamiast działać, ciągle bujacie w obłokach. 

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby zorganizują dziś romantyczną kolację, a jest co świętować. Sprawa, która była na ostrzu noża znalazła pozytywne rozwiązanie, możecie już w spokoju budować własne szczęście.

Więcej o: