Horoskop dzienny - 22 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 lipca. Pech czy szczęście? Dobra czy zła niespodzianka? Sprawdź, co czeka na Ciebie w ten czwartek i bądź przygotowana/przygotowany na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie bardzo nerwowy. W pracy nawarstwią się skomplikowane sprawy, z którymi trudno będzie Ci sobie poradzić. Co więcej, po powrocie do domu popadniesz w konflikt ze swoim/swoją Partnerem/Partnerką. Mimo wszystko, wieczór przyniesie Ci upragnioną chwilę wytchnienia.

Horoskop dzienny – Byk

W pracy nie wydarzy się nic przełomowego, a dzień upłynie bez większych zgrzytów. Za to uda Ci się wreszcie odbyć szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Dzięki temu uda Wam się wreszcie zażegnać konflikt.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W Twoim życiu prywatnym źle się dzieje. Będziesz musiała/musiał sporo się nagimnastykować, by znaleźć wspólny język z bliskimi. Niektórzy mogą mieć do Ciebie pretensje, że nie poświęcasz im dostatecznie dużo czasu. Spróbuj nadrobić zaległości, a na pewno wybaczą Ci drobne potknięcia.

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny – Rak

Ten dzień sprawi Ci sporo trudności. Wciąż będziesz się czuła/czuł mocno przytłoczony kolejnymi zdarzeniami, a wszystko będzie się działo jakby poza Tobą. Możliwe, że jakieś wydarzenie w pracy przemknie Ci koło nosa, co może Ci nieco popsuć humor. W domu odwiedzi Cię ktoś, kogo w ogóle się nie spodziewałaś/spodziewałeś i niestety nie będzie to miła wizyta.

Horoskop dzienny – Lew

Poczujesz wyraźny impuls do działania. Nic nie stanie Ci na przeszkodzie, gdy nabierzesz silnej mocy sprawczej. Pamiętaj, że inni liczą na Ciebie i na to, co zrobisz w najbliższej przyszłości. W żadnym wypadku nie możesz się teraz wycofać, bo zaprzepaścisz szansę na rozpoczęcie czegoś nowego i lepszego.

Horoskop dzienny – Panna

Twój nastrój może dziś nie należeć do najlepszych. Głowa do góry – pora wreszcie zrobić coś dla siebie i skorzystać z życia. Lato to najlepszy czas na korzystanie z dobrodziejstw natury. Lepiej nie zaprzepaść swojej szansy, bo już niedługo dni będą stawać się jeszcze krótsze, a na zabawę i przyjemne odprężenie nie starczy czasu.

Horoskop dzienny – Waga

Praca przyniesie Ci w ten czwartek sporo przyjemności. Wiadomości, na które czekasz już od dawna i o które nie możesz się doprosić, dziś wreszcie spłyną na Twoją pocztę elektroniczną. Świetnie dogadasz się z tymi, z którymi do tej pory Ci się nie układało. Skorzystaj z tego i wraz z nimi zaplanuj dalsze działania, by w przyszłości uniknąć rozczarowań.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dziś żadne zadanie nie będzie Ci straszne. Odgonisz od siebie obawy i z ogromnym entuzjazmem podejdziesz do każdego działania. Nie musisz się martwić, że coś Ci nie wyjdzie, bo szczęście będzie Ci dziś sprzyjać. Uda Ci się nawet zmierzyć z czymś, co do tej pory wydawało Ci się skrajnie nieosiągalne.

Horoskop dzienny – Strzelec

Spontaniczne decyzje są dobre, ale nie dzisiaj. Nie daj się przekonać, że potrzebujesz zmian, o których do tej pory w ogóle nie myślałaś/myślałeś. Jeśli to zrobisz, wprowadzisz do swojego życia chaos, a ten może poważnie pokrzyżować Ci szyki.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Duże zakupy to zdecydowanie nie wyzwanie na ten czwartek. Co więcej, nie powinnaś/powinieneś brać dzisiaj zbyt wiele na swoje barki, bo może się to dla Ciebie bardzo źle skończyć.Postaraj się unikać dzisiaj wiążących decyzji. To, co zrobisz, przestanie Ci się podobać już następnego dnia.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możliwe, że ostatnio nieco oderwałaś/oderwałeś się od rzeczywistości. Pora zejść na ziemię, zanim najważniejsze rzeczy wydarzą się gdzieś obok Ciebie. Pora przypilnować obowiązków, póki jeszcze nie jest za późno.

Ranking żon według znaków zodiakuRanking kochanek według znaków zodiaku: ognista bogini czy wymagająca partnerka, która od seksu woli rozmowę?

Horoskop dzienny – Ryby

Możliwe, że wreszcie uśmiechnie się do Ciebie los i otrzymasz niespodziewany przypływ gotówki. Postaraj się nie wydać wszystkiego naraz – pieniądze mogą Ci się jeszcze niebawem bardzo przydać.

Zobacz wideo Najkrótsze małżeństwa
Więcej o: