Horoskop dzienny - 20 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 lipca. Los potrafi nieraz porządnie zaskoczyć. Sprawdź, co czeka Cię w ten wtorek i przygotuj się na każdą opcję.

Horoskop dzienny – Baran

Energicznie rozpoczęty dzień będzie dla Ciebie czymś zupełnie nowym. Wreszcie poczujesz, że masz siłę, by coś zmienić. Także w pracy dostrzeżesz, że wszystko przychodzi Ci szybciej i ze zdecydowanie większą łatwością. Twoja druga połówka postanowi przygotować dla Ciebie niespodziankę – będziesz nią bardzo pozytywnie zaskoczona/zaskoczony.

Horoskop dzienny – Byk

Zacznie Cię interesować wszystko, co nowe, obce, niezbadane. Niewykluczone, że zdecydujesz się podjąć wyzwanie, którego w normalnych okolicznościach w ogóle byś się nie podjęła/podjął. Musisz jednak uważać, bo jeden nieostrożny krok dzieli Cię od katastrofy w Twoim życiu finansowym. Postaraj się lepiej zadbać o swoje zabezpieczenie na przyszłość.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Po raz kolejny będziesz się zamartwiała/zamartwiał tym, co w najbliższym czasie czeka Ciebie i Twoich najbliższych. Nie ma jednak co nad tym dywagować, tylko po prostu wziąć się w garść, a potem podjąć działania mające na celu odwrócenie sytuacji, która mogłaby być Wam nie na rękę.

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny – Rak

W ten wtorek do głosu dojdzie Twój temperament. Słowa, których zapragniesz użyć w stosunku do pewnej osoby, będą naprawdę mocne, dlatego nim otworzysz usta, zastanów się, czy na pewno chcesz je wypowiedzieć. Awantura, którą rozpętasz, może wyraźnie wpłynąć na Twoje życie i pokrzyżować Ci niejedne plany.

Horoskop dzienny – Lew

W ostatnim czasie obarczyłaś/obarczyłeś się zbyt wieloma obowiązkami. Nic dziwnego, że przestajesz nadążać za tym, co się dzieje i przydałby Ci się porządny odpoczynek. Pora choć na krótką chwilę oderwać się od tego, co masz wokół siebie na co dzień i przestać myśleć tylko o obowiązkach. Zobaczysz, że taka przerwa naprawdę przyniesie przełom.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś napotkasz na problemy z mobilizacją do pracy. Niezależnie od tego, jakiego zadanie byś się nie podjęła/podjął, będziesz odczuwała/odczuwał ogromną niechęć. Nie ma rady – musisz jakoś przełamać niemoc, zacisnąć zęby i dotrwać do wieczora. Potem będzie już z górki.

Horoskop dzienny – Waga

Do Twojego życia wkradnie się w ten wtorek nerwowość. Wszystko zacznie się w pracy, gdzie już od rana będzie panowała nieprzyjazna atmosfera. Działając pod presją, możesz nieopatrznie popełnić kilka błędów, które później będzie Ci trudno naprawić. W domu szybko poczujesz się lepiej i znajdziesz kogoś, kto z chęcią Cię wysłucha.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pewne wydarzenia skłonią Cię do podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Lepiej posłuchaj tego, kto udziela Ci dobrych rad, nie chcąc, byś wpakowała/wpakował się w kolejne tarapaty. Sama/sam pomyśl, jak wiele możesz zaprzepaścić.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś usłyszysz pod swoim adresem nieprzychylne, czasem złośliwe komentarze. Nie daj się jednak sprowokować, bo właśnie o to chodzi temu, kto je wygłasza. Zachowaj spokój, a nie tylko zyskasz w oczach obserwujących Cię ludzi, ale i przytrzesz nosa prowokatorowi.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Realizacja Twoich planów nigdy nie była tak bliska urzeczywistnienia. Z tego powodu bez wątpienia ogarnie Cię euforia. Będziesz parła/parł do przodu, nie oglądając się za siebie. Dziś nikt Ci nie przeszkodzi.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ten wtorek będzie od Ciebie wymagał dużej dozy cierpliwości. I chociaż niektóre sprawy i ich rozwój mogą Cię denerwować, powinnaś/powinieneś to przeczekać. W innym przypadku możesz skierować swoje życie na niewłaściwe tory i tym samym utracić wyjątkową okazję na zmiany.

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny – Ryby

Chociaż w pracy nie będziesz miała/miał na co narzekać, po powrocie do domu wreszcie zauważysz, że coś nie gra w Twoim związku. Od jakiegoś czasu oddalacie się od siebie i żadne z Was nie robi nic, by temu zapobiec. Zmuś swoją drugą połówkę do rozmowy, zanim będzie za późno i wszystko zaprzepaścicie.

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek ma swoje ulubienice. Między dwiema paniami wrze!
Więcej o: