Horoskop dzienny - 16 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 lipca. Życie pisze różne scenariusze. Przekonaj się, co czeka Cię w ten piątek i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Piątkowy wysiłek naprawdę nie będzie miał sensu. Lepiej nastaw się dzisiaj na realizację planu minimum, bo w przeciwnym razie tylko sama/sam sobie zaszkodzisz. Nie mierz zbyt wysoko, bo szkoda się potem rozczarować. Wszelkie wyzwania zostaw sobie na kolejny tydzień, a nie pożałujesz.

Horoskop dzienny – Byk

Byki pogratulują sobie dzisiaj odpowiedzialności. Prawdopodobnie dzięki środkom, które udało Ci się uzbierać, pomożesz komuś bliskiemu, choć ta osoba wcale nie będzie Cię o to prosiła. W ten sposób uda Ci się ją pozytywnie zaskoczyć, a jednocześnie unikniesz wykrętów, gdy ten ktoś uprze się, że poradzi sobie zupełnie sam.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś spotka Cię nagroda. Wreszcie zauważysz, że to, co robisz, naprawdę ma sens i prowadzi Cię do dobrych rzeczy. Dodatkowo na Twojej drodze pojawi się kolejne wyzwanie, które najprawdopodobniej przyniesie Ci same korzyści. Postaraj się w nie jak najszybciej zaangażować, by nie ubiegł Cię ktoś inny.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Rak

W ten piątek dopadnie Cię pewien niepokój, związany z niezdecydowaniem i niepewną przyszłością. Zatrzymaj się koniecznie na moment i przemyśl swoje kolejne posunięcia, by nie doprowadzić do przypadkowej katastrofy. Nie zadowalaj się prostymi rozwiązaniami, bo akurat one nie są dla Ciebie.

Horoskop dzienny – Lew

Niespodziewana rozmowa z kimś, kogo dawno nie widziałaś/widziałeś, zbije Cię z tropu. Niewykluczone, że dasz się zaskoczyć informacją, o której już dawno powinnaś/powinieneś wiedzieć. Okaże się też, że osoba, z którą się spotkasz, jest teraz zupełnie inna niż dawniej. Uważaj w jej towarzystwie i za bardzo się nie otwieraj, bo niewykluczone, że nie ma dobrych zamiarów.

Horoskop dzienny – Panna

Pora zacząć działać. Rozpowiadanie wszystkim o tym, jakie masz plany, nie przybliży Cię do ich realizacji. Odrzuć strach i małymi kroczkami idź naprzód. Jeśli w końcu się za to nie weźmiesz, będziesz mieć do siebie pretensje do końca życia, a tego na pewno nie chcesz. Zwlekanie nie wyjdzie Ci na dobre, zwłaszcza że doskonale wiesz, co robić.

Horoskop dzienny – Waga

Ukrywasz coś, co już dawno powinnaś/powinieneś wyjawić bliskim. Niepotrzebnie się stresujesz, bo gdybyś powiedziała/powiedział o wszystkim wprost, już dawno dopięłabyś/dopiąłbyś swego. To nie tak, że wszyscy sprzysięgli się przeciwko Tobie – głowa do góry i więcej zaufania, a wszystko pójdzie Ci jak z płatka.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpiony nie będą dziś narzekać na swoje zaplecze finansowe. Bardzo prawdopodobnie na Twoim koncie pojawi się dodatkowa kwota, której zupełnie się nie spodziewasz. Co więcej, rzecz, którą od dawna planujesz kupić, pojawi się w okazyjnej cenie. Aż grzech byłoby więc nie skorzystać, prawda?

Horoskop dzienny – Strzelec

Nadchodzą zmiany. Z początku możesz ich nie zauważyć, jednak z czasem staną się dla Ciebie bardzo odczuwalne. Nie bój się, bo konsekwencje tego, co się wydarzy, będą raczej pozytywne – musisz tylko dostrzec ich prawdziwą naturę i nie wahać się przed podejmowaniem trudnych, ale koniecznych decyzji.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Twoje życie ostatnio przypomina jeden wielki chaos. Masz wrażenie, że miotasz się z miejsca na miejsce, a to nie przynosi żadnych efektów i niestety, tak właśnie jest. Skonkretyzuj plan działania i przestań wreszcie oglądać się na innych. Pamiętaj, że w tym wszystkim najbardziej liczysz się Ty i Twoja przyszłość.

Horoskop dzienny – Wodnik

Rozpoczniesz dzisiaj projekt, który choć zapowiada się niewinnie, okaże się niezwykle ważnym przedsięwzięciem w Twoim życiu. To właśnie dzięki niemu umocni się Twoja pozycja w pracy, a jednocześnie Ty sama/sam zyskasz wiarę w siebie. Poprawa samooceny znacznie poprawi Ci humor – i to na długi czas.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Ryby

Pora zakończyć sprzeczkę, którą żyjesz od kilku dni. Zastanów się dobrze i odpowiedz na pytanie: wiesz w ogóle, o co poszło? Bo jeśli nie, bez sensu dalej brnąć w ten konflikt. Znajdźcie wspólny język, dojdźcie do porozumienia, a życie stanie się o wiele łatwiejsze.

Zobacz wideo Lewandowski szaleje na skuterze wodnym, a jego córka krzyczy zza burty jachtu
Więcej o: