Horoskop dzienny - 9 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 lipca. Piątek to ulubiony dzień tygodnia wielu osób. Sprawdź, jakie niespodzianki czekają na Ciebie tuż przed weekendem.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany od samego rana poczują pozytywne wibracje zbliżającego się weekendu. Obowiązki służbowe uda Wam się wypełnić już do południa, w drugiej połowie dnia czeka Was miły lunch z kimś, kto zaprosi Barana na epicką imprezę. 

Horoskop dzienny - Byk

Bykom zdarza się zrzucać swoje obowiązki na barki współpracowników lub partnera. Tym razem ktoś wyraźnie powie Wam dość, to będzie zimny prysznic, który obudzi Byka ze snu samouwielbienia. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zrozumieją dziś, że życie toczy się tu i teraz. Dalekosiężne plany należy czasem odłożyć na bok po to, aby cieszyć się chwilą. Życie nie będzie na Was czekać, czas płynie bez względu na wszystko. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś nerwowo zerkać na telefon. Ktoś, kto zwrócił Wam w głowie, milczy, Gwiazdy radzą uzbroić się w cierpliwość, ale też nie czekać w nieskończoność. Wasze dobre samopoczucie nie może zależeć od kogoś innego. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy poczują piątek już od samego rana, ktoś zadzwoni do Was z fantastyczną wiadomością. Po południu będzie już tylko lepiej, szef niespodziewanie zaproponuje Lwu udział w nowym projekcie, który zapewni Wam dodatkowy zastrzyk gotówki. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny wybiorą się dziś na zakupy w poszukiwaniu kreacji na weekendową imprezę. Wasze zamiłowanie do mody oznacza mniej więcej tyle, że nawet strój na zwykłe ognisko macie opracowany po ostatni detal. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka kolejny weekend z całą z rodziną, regularność tych spotkań może przyprawić o ból głowy. Czasami można po prostu odmówić, relaks i czas na regenerację jest w Waszym zawodzie kluczowy. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony przygotowują się do nowej sytuacji, Gwiazdy chcą Wam przekazać, że strach ma wielkie oczy. Wasz urok osobisty i umiejętność zjednywania sobie ludzi pokona wszelkie trudności. Głowa do góry. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce docenią dziś swojego partnera, upór i determinacja, z jaką walczy o waszą wspólną przyszłość, zasługuje na uznanie, ale też dużo wsparcia. Gwiazdy chcą Wam dziś o tym przypomnieć. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce powinny spojrzeć na siebie łaskawszym okiem, ciągłe porównywanie się do innych nie przynosi nic dobrego. To Wy jesteście wyjątkowi, a ułamki czyjegoś życia to tylko iluzja, na koniec każdy kroczy własną drogą. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki szykują się do leniwego weekendu, który pozwoli Wam przemyśleć szczegóły planowanej imprezy. Wielki dzień zbliża się wielkimi krokami, Gwiazdy radzą Wam odpocząć i nabrać sił, zanim wpadniecie w wir przygotowań. 

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby uciekną dziś do swojej samotni, macie już dość bycia wszędzie i dla wszystkich, odrobiny zdrowego egoizmu Wam nie zaszkodzi. Równowaga i balans w życiu naprawdę się liczy. 

Zobacz wideo Małgosia Rozenek pokazała, jak wygląda kamper, którym jedzie na wakacje
Więcej o: