Horoskop dzienny - 5 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 czerwca. Co wydarzy się w tę sobotę? Sprawdź, jakie niespodzianki gwiazdy szykują dla Ciebie na weekend.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany zatroszczą się dziś o własną strefę relaksu, grupa zaufanych przyjaciół, ulubione jedzenie i pyszne wino wynagrodzą Wam ten ciężki tydzień. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą pełne obaw, czy postępują właściwie, ale jak mówią: serce nie sługa. Kto wie, może to właśnie przeznaczenie chce Wam dać wyraźny znak, że to już czas na nowy etap. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta spędzą dziś długie godziny na poszukiwaniu inspiracji. Koniec końców okaże się, że Wasze pomysły będą zbyt kosztowne i trzeba będzie pomyśleć nad modyfikacją, z którą pomoże Wam Rak. 

Telepatia to przekazywanie na odległość myśli, uczuć czy nastrojuTelepatia - czym jest, jak się objawia i czy można się jej nauczyć?

Horoskop dzienny - Rak

Raki otrzymają dziś dziwną wiadomość, ktoś będzie chciał Was skłócić z przyjacielem. Czy oskarżenia okażą się słuszne? Warto na początku zawsze porozmawiać. To tyle i aż tyle. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy czeka spokojny dzień z rodziną. Wasze życie zmieniło się ostatnio o 180 stopni. Zamiast o pracy myślicie bardziej o tym co tu i teraz i to jest zdecydowanie zmiana na lepsze. Szczęście widać z daleka. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny znajdą pocieszenie w ramionach kogoś, kto był Wam kiedyś bardzo bliski. Szybko okaże się, że stare uczucie nie rdzewieje. Los daje Wam wyraźne znaki, że to jest właśnie ta jedna jedyna osoba. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś przyciągać rozmarzone spojrzenia. Ta uwaga wyraźnie Wam się spodoba, co więcej partner stanie się trochę zazdrosny. Bez obaw ten stan doda tylko pikanterii do Waszego związku.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zostaną dziś zaproszone na niespodziewaną randkę. Ktoś wyraźnie jest Wami bardzo zainteresowany i nie zamierza tego ukrywać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zorganizują dziś miłą wycieczkę, takie wspólne chwile są na wagę złota. Partner doceni Wasze starania, dobra atmosfera zostanie z Wami na dłużej. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce otrzymają propozycję, która nie do końca realizuje Wasze interesy. Staniecie przed wyborem, czy pójść na kompromis, czy może lepiej odciąć się teraz od całej sytuacji i poczekać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki w końcu wybiorą się na zasłużone wakacje. Wypoczynek na łonie natury pomoże Wam zebrać myśli i zaplanować kolejne kroki. To, co teraz wydaje się tylko inspiracją, za chwilę zacznie przynosić konkretne pieniądze. 

Nostradamus, a właściwie Michel de Nostradame, był francuskim astrologiem, lekarzem oraz matematykiem, jednak sławę przyniosły mu proroctwa, z których część już się spełniłaNostradamus - kim był? Jakie były jego przepowiednie i dlaczego tak wiele osób w nie wierzy?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby podpiszą dziś ważną umowę, to właśnie na ten moment czekaliście od dawna. Od teraz pisze się całkiem nowy rozdział rybiej rodziny. Czas na lepsze czasy tu i teraz. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk pokazał nagranie ze swojego balkonu
Więcej o: