Horoskop dzienny - 2 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 maja. Sprawdź, co czeka Cię w niedzielę. Czy będą to miłe chwile w gronie rodziny i przyjaciół, a może seria niefortunnych zdarzeń?

Horoskop dzienny - Baran

W Baranach odżyje stare uczucie. To, co kiedyś było dla Was czymś oczywistym, teraz już takie nie jest. Dawna miłość przyprawi Was o szybsze bicie serca, tym razem gwiazdy dają Wam szansę na poważny związek. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś prowadzić długie rozmowy, jedno popołudnie nie wystarczy, aby naprawić zerwane więzi, ale to zdecydowanie krok w dobrą stronę. Czy uda Wam się zapomnieć i wybaczyć? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta otrzymają dziś propozycję dodatkowego zarobku, co ciekawe to może być wstęp do dłuższej współpracy. Warto o tym pomyśleć, zanim ubiegnie Was ktoś inny. 

Wróżenie z dłoni - poznaj najważniejsze zasady.Wróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny - Rak

Raki zapomną dziś o całym świecie, niech teraz inni zabiegają o Waszą uwagę. Czas postawić tylko na siebie, w ostatecznym rozrachunku wyjdzie Wam to na zdrowie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś snuć plany na temat remontu, teraz w końcu macie na to czas i środki. O pomoc warto poprosić Wagę, pomoże Wam przy cięższych pracach. Ryba doradzi w kwestii wystroju i gotowe. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny spotka dziś miła niespodzianka, partner zorganizuje wesołą wycieczkę. Podczas romantycznych chwil padną pewne deklaracje, które mogą Pannę wystraszyć, ale finalnie wszystko się ułoży. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi popełniły pewien błąd, który teraz wraca do Was podwójnie. Wydawało Wam się, że uda się zrzucić odpowiedzialność na kogoś innego tymczasem tak to nie działa. Czas spojrzeć w oczy obowiązkom. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś trochę zmęczone, ale około południa ruszycie na podbój nowych przygód. Majówka jest dla Was okazją do odnowienia relacji i zacieśnienia więzi. Nie prześpijcie tej szansy. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce podejmą dziś ważną decyzję, już czas zająć się sprawą, która od dłuższego czasu nie daje Wam spokoju. Tylko aktywne działanie przyniesie oczekiwane skutki, Wasza przyszłość jest w Waszych rękach. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce podejmą dziś kroki w pewnej sprawie, Wasze działanie postawi pół rodziny na nogi, ale pamiętajcie, że ostateczna decyzja należy do Was. Nikt nie powinien mówić Wam co macie robić, życie jest tylko jedno i szybko ucieka. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki odnowią dziś relację ze swoją bratnią duszą. Zupełnie jak dawniej pojawi się mnóstwo tematów do omówienia. Czas szybko płynie, warto dbać o tych, którzy nam dobrze życzą. 

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zorganizują dziś wesołą wycieczkę dla przyjaciół, takie chwile są na wagę złota i skutecznie ładują Wasze baterie. Własna grupa jest dla Ryb bardzo ważna, nawet jeśli oficjalnie zdarza Wam się udawać, że tak nie jest. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Jak Cleo ryzykowała zdrowiem, nagrywając klip do "Łowcy gwiazd"