Horoskop dzienny - 21 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 21 kwietnia. Sprawdź, co czeka Cię w środę. Czy będą to same miłe niespodzianki, a może przeciwności losu?

Horoskop dzienny - Baran

Barany zaczną środek tygodnia od kompletowania nowego zespołu, nareszcie jest szansa na pracę z kimś, na kim naprawdę można polegać. Sprawy uczuciowe zejdą teraz na drugi plan, to praca będzie dziś na pierwszym miejscu. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą szukać rozwiązania, które przyśpieszy cały proces. Pomocną dłoń poda Wam Ryba, Wasze znaki to idealne połączenie nie tylko na gruncie zawodowym. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zadbają dziś o siebie, dawno odkłada wizyta u fryzjera, nowe ubrania to wszystko Wam się teraz należy. Wieczorem czeka Was miły czas w gronie przyjaciół, którzy przyprowadzą ze sobą kogoś, kto przyprawi Was o szybsze bicie serca. 

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny - Rak

Raki odzyskają dziś wewnętrzny spokój, burza z piorunami już dawno za Wami, czas usiąść wygodnie i się zrelaksować. Nie każdy może sobie na to pozwolić w środku tygodnia, pamiętajcie o tym w chwilach zwątpienia. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zechcą dziś poprawić swoje umiejętności w pewnej dziedzinie, która zaczyna pochłaniać Was bez reszty. Kto wie, może właśnie zaczyna się Wam klarować alternatywne źródło dochodu.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś niespokojne, ale wiadomość, na którą tak czekacie, przyjdzie dopiero późnym wieczorem. Do tego czasu warto zająć myśli pracą, czas szybciej zleci. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi wybiorą się dziś w dłuższą podróż, która będzie idealnym pretekstem do tego, aby wszystko przemyśleć. Co zrobić, gdy wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na jedno rozwiązanie? Może warto to przemyśleć. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka miły czas z przyjaciółmi, ze wszystkimi obowiązkami uda Wam się uporać do południa. Wieczór zapowiada się bardzo ciekawie. Ktoś, kto kiedyś był Wam bardzo bliski, będzie chciał dołączyć do tego wesołego grona. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zorganizują dziś romantyczne spotkanie z partnerem. Ten jeden dzień sprawi, że oderwiecie się od obowiązków i nudnych domowych spraw. Czas na pielęgnację uczucia. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś nieugięte, ktoś bardzo będzie chciał narzucić swoje zdanie w sprawie, na której bardzo Wam zależy. Koziorożce pozostaną niewzruszone. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki podejmą dziś ważną decyzję, niestety nie obejdzie się bez ofiar. Czyjeś uczucia zostaną mocno zranione, ale lepiej teraz niż później. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś bardzo zadowolone, od rana czeka Was wiele miłych niespodzianek, ktoś, kto zawsze miał miejsce w Waszym sercu, niespodziewanie wróci do waszego życia. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo "Power Couple". Przerażonej Agacie Wątróbskiej puściły nerwy