Horoskop dzienny - 18 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 18 kwietnia. Sprawdź, co czeka Cię pod koniec weekendu. Jak zakończy się ten tydzień?

Horoskop dzienny - Baran

Barany myślami będą już przy poniedziałku, pewien ważny projekt zaprząta Wam myśli, nie warto się martwić, wszystko pójdzie gładko. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś liczyć pieniądze, potrzebne będą Wam dodatkowe fundusze na nową inwestycję. Gwiazdy odradzają nieprzemyślane pożyczki. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta nadal wędrują po ścieżkach przygody, ten weekend sprawił, że z dystansem spoglądacie na otaczające Was tematy. To, co było kiedyś pilne, teraz stanie się nieistotne. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki zechcą dziś zapomnieć o całym świecie, musicie zebrać siły na nowy tydzień. Gwiazdy radzą wyciszyć telefon i spędzić czas blisko natury. Właśnie tego teraz Wam trzeba.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś porządkować szafę, po sobotnich zakupach szybko okaże się, że brakuje Wam miejsca. Czas na generalne porządki. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zbiorą się w sobie i zawalczą dziś o całkiem nowe życie. Nie ma ludzi niezastąpionych i ktoś niedługo się o tym boleśnie przekona. Będzie już jednak za późno, aby wrócić do Panny. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś prowadzić dyskusję z kimś o całkiem odmiennych poglądach. I chociaż nie uda się Wam dojść do porozumienia to i tak spotkanie zakończy się w miłej atmosferze. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony wybiorą się dziś na miłą wycieczkę w towarzystwie najbliższych. Rodzina jest Waszą prawdziwą siłą. Zawsze możecie na nią liczyć. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś snuć plany na przyszłość, gwiazdy zwracają jednak uwagę na to, że dumać to za mało, trzeba zabrać się do pracy. Czas na aktywne działanie! 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś oczarowane, ktoś, kto nagle pojawił się w Waszym życiu, skradł serce Koziorożca na zawsze. To może być miłość na całe życie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś przyjmować gości, nie jest to Wasze ulubione zajęcie, ale warto się postarać. Zamknięcie usta przeciwnikom raz na zawsze. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś pracować nad nowym pomysłem, na szczęście bliscy już przyzwyczaili się do tego, że często jesteście pogrążone w myślach. Zwłaszcza że po takiej zadumie na Ryby spadają często dodatkowe pieniądze. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Anna-Maria Sieklucka: Wchodzimy na plan 2. części „365 dni”. Jaka postać jeszcze jej się marzy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.