Horoskop dzienny - 22 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 22 lutego. Zobacz, jak zapowiada się początek tygodnia. Może w końcu uśmiechnie się do Ciebie szczęście w miłości? Sprawdź, też jak będą wyglądać sprawy w pracy i finansach.

Horoskop dzienny – Baran

Poniedziałek rozpocznie się dla Baranów pechowo. Czego możesz się spodziewać? Prawdopodobnie utkniesz na dłużej w korku i spóźnisz się na ważne spotkanie. Jeśli masz dziś coś planować, lepiej przełóż to na inny termin. Sprawy finansowe również mogą nie mieć się najlepiej. Nieplanowane wydatki prawdopodobnie mocno Cię zaskoczą.

Horoskop dzienny – Byk

Już z samego rana energia będzie Cię rozpierać. Z wielkim entuzjazmem wykonasz wszystkie swoje obowiązki i zaskoczysz samą/samego siebie. Twoje pomysły zostaną docenione, dzięki czemu do końca dnia dobry humor nie będzie Cię opuszczać. Możesz liczyć również na niespodziankę, którą przygotuje dla Ciebie Twoja druga połówka.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ten dzień może wydawać Ci się niesprzyjający, jednak głowa do góry. Myśl pozytywnie i staraj się uśmiechać, by przeczekać gorsze chwile. Po pracy pozwól sobie na małe lenistwo. Pozwól sobie też na małe zakupy, które poprawią Ci humor.

Pierścień Atlantów - co to jest i jakie ma znaczenie?Pierścień Atlantów - poznaj znaczenie i zagrożenia

Horoskop dzienny – Rak

Niechętnie zwleczesz się z łóżka, a w pracy trudno będzie Ci się na czymkolwiek skupić. Nie staraj się dzisiaj robić więcej, niż jest to konieczne. Twój wysiłek nie zostanie doceniony, dlatego nie trać energii. Wieczór spędzisz w spokoju i odpoczniesz po męczącym dniu.

Horoskop dzienny – Lew

Możesz dzisiaj stanąć przed trudnym wyborem. Zastanów się dobrze, by niczego później nie żałować. Prawdopodobnie zyskasz okazję do wielkich zmian. Polegaj na swojej intuicji, ona najlepiej Tobą pokieruje. Wieczorem możesz otrzymać telefon bądź wiadomość od osoby, z którą od dawna już nie rozmawiałaś/rozmawiałeś.

Horoskop dzienny – Panna

Bądź czujna/czujny. Możesz dzisiaj zyskać okazję na zawarcie interesującej znajomości, która z czasem przerodzi się w głębszą relację. Nie strać szansy na odnalezienie miłości, na którą od tak dawna czekasz. Bądź pozytywnie nastawiona/nastawiony, wykaż się otwartością na nowo poznane osoby.

Horoskop dzienny – Waga

Będziesz dziś próbować przekonać kogoś do swoich racji, jednak czy słusznie? Z pewnością nie unikniesz awantury i cały dzień będziesz rozdrażniona/rozdrażniony. Czasem warto odpuścić lub pójść na kompromis. Zastanów się nad tym, nim zranisz czyjeś uczucia.

Horoskop dzienny – Skorpion

Lubisz mieć zawsze wszystko pod kontrolą, czasem jednak życie lubi płatać figle. Przygotuj się na dzień pełen niespodzianek. Nie licz na to, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Poniedziałek okaże się zwariowanym i męczącym dniem. Wieczorem będziesz marzyć tylko o odprężającej kąpieli i szybkim położeniu się do łóżka.

Horoskop dzienny – Strzelec

Twoje zaangażowanie w pracę zostanie w końcu dostrzeżone. Być może czeka Cię awans i podwyżka. W życiu rodzinnym możesz liczyć na spokój. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia, możesz liczyć na pomoc przyjaciół. Uważaj jednak na zdrowie, Twoje poświęcenie pracy powoli Cię wykańcza. Postaraj się iść szybko spać, aby zregenerować siły.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Na pewne sprawy nic nie możesz poradzić. Postaraj się nie denerwować i nie marnuj sobie dnia na sprzeczki, które i tak niczego nie zmienią. Wieczorem możesz spodziewać się telefonu i długiej rozmowy. Nie masz co liczyć na to, że szybko pójdziesz spać.

Horoskop dzienny – Wodnik

Twoja druga połówka będzie dzisiaj w kiepskim humorze, dlatego uważaj, żeby nie wywołać niepotrzebnej awantury. Przeczekaj gorszy czas. Skup się na pracy i swoich obowiązkach. Nie podejmuj dzisiaj żadnych ważnych decyzji, bo możesz wyjść na tym niekorzystnie.

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny – Ryby

Nie odkładaj ważnych spraw na później. Możesz przez to narobić sobie niepotrzebnych zaległości, z których trudno będzie Ci się wygrzebać. Skup się na pracy i nie rozpraszaj się niczym innym. Uwierz we własne możliwości, jeśli się przyłożysz, wszystko pójdzie sprawnie i będziesz mieć wolny wieczór.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Daria Ładocha woli blondynów, ale jest z brunetem [Koło Plotka]