Ile połączonych ze sobą kół składa się na kształt słynnego toruńskiego pierniczka - katarzynki? Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy"

Ile połączonych ze sobą kół składa się na kształt słynnego toruńskiego pierniczka - katarzynki? Z takim pytaniem walczył jeden z uczestników programu "Milionerzy". Jak mu poszło? Poniżej prezentujemy odpowiedź.

Program "Milionerzy" jest jednym z najchętniej oglądanych przez widzów stacji TVN. Przy okazji każdego odcinka telewidzowie kibicują osobom biorącym udział i walczącym o główną wygraną. W jednym z odcinków uczestników musiał wskazać, ile połączonych ze sobą kół składa się na kształt słynnego toruńskiego pierniczka - katarzynki. Jak sobie poradził?

Ile połączonych ze sobą kół składa się na kształt słynnego toruńskiego pierniczka - katarzynki?

  • A. Dwa
  • B. Sześć
  • C. Dziewięć
  • D. Jedenaście

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: Ile połączonych ze sobą kół składa się na kształt słynnego toruńskiego pierniczka - katarzynki?

Uczestnik walczył w tym pytaniu o 10 tysięcy złotych. Spora suma spowodowała, że nie był w stanie skojarzyć prawidłowego wariantu. Postanowił zatem skorzystać z koła ratunkowego - 50:50. Komputer losowo odrzucił odpowiedzi A i C.

Okazało się, że uczestnik początkowo obstawiał właśnie te odpowiedzi, które zostały odrzucone. Ostatecznie jednak postawił na wariant B, czyli sześć. Jego typ okazał się poprawny, dlatego wygrał 10 tysięcy złotych i pozostał w dalszej grze.

Zobacz wideo Karolina Pisarek znów jest singielką. Założy Tindera?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.