"Cena Wolności". Czy powstanie drugi sezon? Kiedy będą emitowane nowe odcinki?

"Cena Wolności" to rosyjski serial kostiumowy, który stał się jednym z hitów w ramówce Telewizji Polskiej. Losy głównych bohaterów były śledzone przez tysiące telewidzów, dlatego zasadne były pytania, czy i kiedy powstanie drugi sezon produkcji.

W głównych rolach w serialu "Cena Wolności" występują Polina (Tatiana Babenkowa) i Dymitr (Artiom Kryłow). Czy i kiedy powstanie drugi sezon? Odpowiedź na to pytanie znajduje się poniżej.

"Cena Wolności". O czym serial opowiada?

Główna bohaterka produkcji, Polina jest wychowanką księcia Alieksieja Gołowina. Dzięki jego uwielbieniu kobieta korzysta z wszelkich dobrodziejstw i majątku, jaki jej zapewnia. Książe organizuje bal, w trakcie którego Polina ma znaleźć kandydata na męża. W oko wpada jej syn generała, Nikita Kazankow, który niedługo później się jej oświadcza.

W wyniku spotkania z bratankiem Gołowina, Siergiejem książę dostaje ataku serca. Chcąc uwolnić Polinę z pańszczyzny, wzywa do siebie zakochanego w Tatianie notariusza Borysa, który podsuwa Gołowinowi dokument uwalniający właśnie Tatianę. Książę czyni Borysa wykonawcą testamentu, w którym majątek zapisany jest Polinie. Notariusz wykrada dokument i ucieka ze swoją ukochaną.

"Cena Wolności". Czy powstanie drugi sezon?

Już teraz wiadomo, że stacja TVP1 nie będzie pokazywać dalszych losów głównych bohaterów. "Cena Wolności" ma tylko jeden sezon, co oznacza, że widzowie mogli śledzić przedstawiane w nim historie tylko w 18 odcinkach.

Serial powstała w 2018 roku i od tamtego czasu jego twórcy nie podjęli decyzji o nagrywaniu drugiego sezonu. Może to zatem świadczyć o tym, że Telewizja Polska nie będzie kontynuować pokazywania "Ceny Wolności".

Zobacz wideo KołoPlotka - Bomba - Zajawka poprawione
Więcej o: