Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła. Takim wózkiem będzie jeździł jej synek

Długie wyczekiwanie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana na dziecko dziś stało się faktem. Świeżo upieczeni rodzice przywitali dziś na świecie swoją pierwszą wspólną pociechę.

Na świat przyszło jedno z najbardziej wyczekiwanych w tym roku dzieci polskiego show biznesu. Małgorzata Rozenek urodziła trzeciego syna, a tym samym pierwszego potomka Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek urodziła. Wyczekiwanie było niezwykle długie

Ciąża Małgorzaty Rozenek została ogłoszona w grudniu 2019 roku. Wokalista zespołu Ira poinformował wówczas ze sceny, że Radosław Majdan zostanie ojcem. Udało się po wielu próbach, po których niemal stracili nadzieję na to, że doczekają się wspólnego dziecka. Szczęśliwej parze gratulował wówczas nawet były mąż celebrytki, Jacek Rozenek.

Praktycznie każdego dnia w mediach społecznościowych można było znaleźć kolejne informacje z przebiegu ciąży. Para dość długo musiała czekać na dziecko, bowiem przyszło na świat siedem dni po terminie, który podali fanom. Niezależnie od tego, od dawna nowo narodzony syn celebrytki miał już przygotowaną stosowną wyprawkę.

Starszy syn uchylił rąbka tajemnicy. W tle wózek młodszego brata

We wtorek Stanisław Rozenek, starszy syn Małgorzaty, opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie przedstawiające ptaszki w klatce. W tle jednak można zaobserwować wózek nowo narodzonego potomka Rozenków.

Jego kolorystyka z pewnością nie była wybrana przypadkowo - jasny kolor idealnie pasuje do wystroju szarobiałego pokoju. Wychodzi więc na to, że para bardzo mocno się postarała, aby ich pociecha miała wymarzone warunki.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.