"Elif" - co się wydarzy w 747. odcinku? Kiedy emisja? Julide traci pracę [STRESZCZENIE]

Od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1 emitowany jest turecki serial "Elif". Co tym razem przydarzy się bohaterom w 747. odcinku?

747. odcinek serialu "Elif" zostanie wyemitowany na antenie TVP 1 w środę, 10 czerwca o godzinie 14:00. Co tym razem przytrafi się Birce, Tarikowi i Elif?

"Elif" - streszczenie 747. odcinka serialu

Birce rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu i buduje swoją karierę w holdingu. Jej radość jest wprost nie do opisania. Kerem w tym czasie potajemnie wypytuje swoich współpracowników o Tarika. Cafer i Sema są zaniepokojeni milczeniem Vildana. Ich podejrzenia padają na to, że kobietę wyrzucono z rezydencji.

Cafer chce jednak wykorzystać tę sytuację i odprowadza Elif do domu Haktanirów. Leman wchodzi w posiadanie informacji, że Jülide nie jest już pracownicą w sklepie. Ta z kolei jest w 100% pewna, że za jej zwolnienie odpowiedzialna jest Tülay. Kobieta nie odpuszcza i wciela w życie swój kolejny plan - chce doprowadzić Jülide do wyprowadzki.

Jej syn, Safak nie może się pogodzić, że jego mama została zwolniona. Kerem wchodzi w posiadanie aktu zakupu działki, który wystawili Tarik i Zafer. Kerem w tym samym czasie kieruje się do szwagra z prośbą o wyjaśnienia. Ten jednak zbywa go kłamstwem, twierdząc, że to niespodzianka dla Hümeyry i inwestycja z myślą o dziecku.

Zobacz wideo Trzeci sezon "Dark". Netflix pokazał zwiastun serialu, który udało się skończyć przed pandemią