Tom Hanks i Rita Wilson wybrali się na spacer. Niedawno walczyli z chorobą. Widać, że ich związek jest jeszcze silniejszy

Tom Hanks i Rita Wilson zostali sfotografowani podczas spaceru. Małżonkowie przebywają w Stanach Zjednoczonych, gdzie wracają do formy sprzed choroby. Widać, że mocno się wspierają, a co więcej - nie mogą się od siebie oderwać.
Tom Hanks z żoną Tom Hanks z żoną East News

Tom Hanks i Rita Wilson

Tom Hanks i Rita Wilson to jedno z najszczęśliwszych małżeństw w show-biznesie. Pobrali się 32 lata temu, ale na najnowszych zdjęciach zachowują się, jakby to były dopiero początki ich znajomości. Aktor czule obejmował ukochaną, trzymali się także za ręce.

Tom Hanks
East News

Tom Hanks z żoną Tom Hanks z żoną East News

Zachowanie zasad

Jak widzimy, aktor dostosowuje się do zasad bezpieczeństwa. Zasłonił nos i usta bandaną. Jego żona zsunęła ją z twarzy. Oboje byli ubrani na sportowo - Tom miał krótkie spodenki i luźną koszulkę, a Rita legginsy oraz obcisły podkoszulek, na który zarzuciła bluzę. Do tego dobrali okulary przeciwsłoneczne.

Tom Hanks z żoną Tom Hanks z żoną Instagram/tomhanks

Choroba

Można śmiało stwierdzić, że ostatnie wspólne doświadczenia tylko umocniły ich związek. Tom Hanks był jedną z pierwszych znanych osób, które publicznie przyznały, że zakaziły się koronawirusem. W marcu przebywał w Australii, gdzie kręcił nowy film. To tam właśnie zrobiono mu test, który wyszedł pozytywnie. Zachorowała także jego żona, która mu wtedy towarzyszyła.

Cześć kochani. Rita i ja jesteśmy obecnie w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni, bolało nas ciało. (...) Żeby postąpić słusznie w obecnej sytuacji, poddaliśmy się testom na koronawirusa. Wypadły pozytywnie - napisał wtedy na Instagramie.

Aktor i jego żona zostali wtedy poddani leczeniu oraz musieli się odizolować.

Teraz możemy jedynie brać życie dzień po dniu - dodał.
Dieta Toma Hanksa w australijskim szpitalu Dieta Toma Hanksa w australijskim szpitalu Instagram.com/ tomhanks

Walka z chorobą

Ich stan był jednak dobry, a 63-letni aktor nie tracił humoru podczas przymusowej izolacji. Jak informował media jego syn, rodzice poddawali się wszystkim niezbędnym czynnościom, które miały pomóc im w powrocie do zdrowia. Tom kiedy tylko mógł, to pokazywał na swoim profilu na Instagramie, jak mija mu czas. Raz udostępnił post, w którym zdradził, jak wygląda jego szpitalna dieta. Na zdjęciu widzimy tubkę Vegemite. Jest to australijski przysmak, a konkretnie pasta z drożdży i warzyw.

Tom Hanks, Rita Wilson Tom Hanks, Rita Wilson East News

Wyzdrowienie

Małżonkowie po wyjściu ze szpitala musieli jednak zostać jeszcze w Australii. Do USA wrócili pod koniec marca. Na lotnisku czekali na nich oczywiście paparazzi, po których zdjęciach jasno widać, że para ma się świetnie oraz że dopisują im humory. Według "New York Post" aktor uklęknął na płycie lotniska, a następnie zaczął tańczyć! Tom i Rita opuścili lotnisko służbowym autem.

Tom Hanks, Rita Wilson
East News

Tom Hanks
East News

Tom Hanks z żoną zakażeni koronawirusem wychodzą ze szpitala Tom Hanks z żoną zakażeni koronawirusem wychodzą ze szpitala AP

Wielka miłość

Jak wspomnieliśmy, Tom i Rita są jedną z najbardziej dobranych par w show-biznesie. Ich miłość zaczęła się prawie 40 lat temu. Nastoletni Hanks wypatrzył Wilson na ekranie. Pojawiła się ona w sitcomie "The Brady Bunch".

Śliczna dziewczyna, pomyślałem wtedy - opowiadał Hanks po 25 latach małżeństwa.

Na żywo spotkali się na planie "Bosom Buddies", jednak on wtedy miał żonę, z którą rozwiódł się cztery lata później. Aktor poczuł jednak, że właśnie spotkał miłość swojego życia.

Spojrzeliśmy na siebie, i to było to. Nie dało się temu zaprzeczyć - wspomina.

Rita i Tom pobrali się w 1988 roku. Doczekali się dwóch synów. Pani Hanks nie chciała jednak rozwijać kariery aktorskiej - w przeciwieństwie do męża, który jest dziś jedną z największych gwiazd Hollywood.

Tom Hanks z rodziną - Ritą Wilson i synami: Chetem i Colinem Tom Hanks z rodziną - Ritą Wilson i synami: Chetem i Colinem SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Ciężkie chwile

W 2015 roku jednak los ich mocno doświadczył. U Rity stwierdzono raka piersi. Mąż mocno ją wspierał. Udało się im pokonać chorobę, a oni stali się sobie bliżsi jak nigdy wcześniej.

Rita Wilson, Tom Hanks Rita Wilson, Tom Hanks Screen z Youtube.com/A&E

Kolejne rocznice małżeństwa

Tom i Rita są nie tylko jednym z bardziej szczęśliwych związków, lecz także jednym z bardziej lubianych. Na imprezach organizowanych przez siebie zawsze zjawia się tłum gości. Dwa lata temu obchodzili 30-tą rocznicę ślubu, na której bawiły się takie gwiazdy jak Oprah Winfrey, Goldie Hawn, Kurt Russell, Oprah Winfrey, Jimmy Kimmel, Conan O'Brien oraz Kate Hudson. Przybył także były prezydent USA, Barack Obama! Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ.

Więcej o: