"Więzień Miłości" odcinek 320 - streszczenie. Co dalej w serialu? Bahszende chce się pozbyć Zehry [9.06.2020]

"Więzień Miłości" streszczenie odcinka 320. Już we wtorek kolejny odcinek "Więźnia Miłości". Co nowego wydarzy się u bohaterów ulubionej tureckiej telenoweli polaków? Gdzie i kiedy oglądać najnowsze odcinki?

320. odcinek "Więźnia Miłości" już we wtorek o godzinie 17:10. Jak dalej potoczą się losy Zehry? Czy dziewczyna postanowi opuścić swojego męża? Czy uda jej się oczyścić swoje dobre imię?

„Więzień Miłości” - odcinek 320 - streszczenie

Ömer i Canan podejmują próbę doprowadzenia do uniewinnienia Zehry. Mężczyźni obmyślają podstęp, który ma doprowadzić Cetina do złożenia zeznań, odciążających Zehrę od zarzutów współpracy z grupą przestępczą. Pomyślność ich planu może doprowadzić do uwolnienia Zehry.

Bahszende nadal uważa, że Zehra nie pasuje do jej rodziny. Postanawia przeprowadzić z nią rozmowę, która przekona dziewczynę do opuszczenia Ömera, a tym samym całej rodziny Kerwandziolu. Bahszende nie poprzestaje na pustych słowach i sugeruje Zehrze, że za spełnienie jej żądań otrzyma konkretną zapłatę. Zehra nie idzie jej na rękę i nie ma zamiaru opuszczać Ömera.

Kerem postanawia zamieszkać z Koray. Z kolei komisarz Murat postanawia dać Ömerowi sposób na odsłonięcie knowań Sadżita.

„Więzień Miłości” - kiedy emisja kolejnego odcinka?

Więzień Miłości, popularna turecka telenowela, emitowana jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 na antenie TVP2. Powtórki serialu można oglądać na platformie VOD TVP.

Zobacz wideo "White Lines" - serial twórcy "Domu z papieru" [ZWIASTUN]