"Elif" - co się wydarzy w 743. odcinku? Kiedy emisja? Wciąż nieznana tożsamość Elif [STRESZCZENIE]

Od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1 emitowany jest turecki serial "Elif". Co tym razem przydarzy się bohaterom w 743. odcinku?

743. odcinek serialu "Elif" stacja TVP 1 pokaże w czwartek 4 czerwca o godzinie 14:00. W jego trakcie poznamy dalsze losy Elif, Reyhan i Yunusa.

"Elif" - streszczenie 743. odcinka serialu

Policjanci w dalszym ciągu pracują nad ustaleniem tożsamości Elif, ale ich próby nie dają efektu. Sema postanawia pomóc w jej poszukiwaniach i prosi Cafera, aby przeszukał okoliczne szpitale. Birce jednocześnie jest zdania, że to Yunus jest odpowiedzialny za zmianę decyzji w ostatnim momencie odnośnie jej zatrudnienia. Ten jednak zarzeka się, że o niczym nie wiedział.

Yunus interweniuje u Kerema, po czym Birce otrzymuje zatrudnienie w holdingu. Kerem prosi o rozmowę Ranę i udziela jej ostrzeżenia. Ta zaczyna sobie zdawać sprawę, że Tarik wcale nie jest tak poważaną i ważną postacią w firmie, jak początkowo jej się wydawało.

Hümeyra zyskuje coraz więcej dowodów i przekonań w sprawie rzekomej zdrady ze strony swojego męża. W odcinku dochodzi również do spotkania Tarika z Raną w restauracji. Po otrzymaniu informacji o losach Elif, zostawią ją samą.

Zobacz wideo Trzeci sezon "Dark". Netflix pokazał zwiastun serialu, który udało się skończyć przed pandemią
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.