"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz i Oliwia na zdjęciu z czasu ciąży. Przyszły tata "uczył" synka mówić. "Mały będzie poliglotą"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz niedawno powitali na świecie syna Franka. Od tamtej pory są jeszcze aktywniejsi w mediach społecznościowych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" niedawno dobiegł końca, ale to nie koniec emocji po programie. W tym sezonie wyjątkowo aż dwie pary zdecydowały się kontynuować małżeństwo: Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek. Ci pierwsi doczekali się już nawet pierwszego dziecka. Niedługo po emisji ostatniego odcinka show Oliwia urodziła syna Franka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz o dziecku

Początkowo widzowie nie dawali im dużych szans, ale Oliwię i Łukasza w show szybko połączyło prawdziwe uczucie. Obecnie para cieszy się chyba największą popularnością spośród wszystkich uczestników 4 sezonów. Świeżo upieczeni rodzice są bardzo aktywni na Instagramie, gdzie relacjonują swoje pierwsze chwile z dzieckiem. Kilka dni temu Łukasz zaprezentował internautom urocze nagranie, na którym uczył swojego syna (ten był jeszcze w brzuchu) mówić "tata".

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz "uczy" swoje dziecko pierwszych słów

Niedługo później na instagramowym profilu Łukasza pojawiło się kolejne zdjęcie z czasów ciąży Oliwii. Młody tata ma na nim wyraźnie zaskoczoną minę.

Moja reakcja, gdy usłyszałem, że moje nauki nie poszły w las - czytamy w opisie.
 

Fanów rozbawił żart Łukasza. W komentarzach nie szczędzili miłych słów.

Mega wspaniałe zdjęcie.
Pojętne dziecko... Inteligentne po rodzicach.
Mały będzie poliglotą - piszą fani.

Jak widać, świeżo upieczeni rodzice sprawdzają się w swoich nowych rolach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.