Horoskop dzienny - piątek 29 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co zapisano dla Ciebie w gwiazdach? Czy 29 maja możesz liczyć na łut szczęścia? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i dowiedz się, co Cię czeka.
Zobacz wideo Największy gatunek szerszenia na świecie pojawił się w USA

Horoskop dzienny - Baran

Barany poddadzą rewizji swoje wcześniejsze decyzje. Będziesz się zastanawiać, czy aby na pewno słusznie postąpiłeś i roztrząsać, co można było zrobić lepiej. Natłok myśli całkowicie Cię wyczerpie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś zabiegane. Od samego rana do późnego wieczora będziesz mieć co robić i nie nadarzy Ci się okazja do odpoczynku. Kładąc się spać, będziesz mieć jednak poczucie dobrze wykonanej roboty.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą mieć żyłkę do interesów. To dobry dzień na inwestycje i negocjacje. Jeśli chcesz kogoś do czegoś przekonać, warto spróbować zrobić to dzisiaj. Twój dyplomatyczny dryg sprawi, że nikt Ci nie odmówi. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą mieć dobry dzień. 29 maja to dobra data, żeby zażegnać konflikty i zamknąć rozgrzebane sprawy. To, co wydawało Ci się niemożliwe, dziś uda Ci się osiągnąć. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś wyjątkowo cierpliwe, co pomoże im w zakończeniu drobiazgowych i czasochłonnych zajęć. Cierpliwość okaże się też zbawienna podczas rozmów z rodziną. Gdyby nie ona, mogłoby być gorąco...

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś bardzo odważne i przebojowe. Będziesz lgnąć do ludzi, prowokować ich do dyskusji i angażować się we flirty. Niewykluczone, że zawrócisz dziś komuś w głowie. Możliwe jednak, że bez wzajemności. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś bardzo opanowane. Nic i nikt nie wyprowadzi Cię z równowagi, każde słowa przyjmiesz ze spokojem. Ten spokój przyda Ci się m.in. w pracy, gdzie czeka Cię dużo wyzwań i dużo nieprzyjemnych wiadomości.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony uwierzą w siebie i będą przeć naprzód bez zastanowienia. Tego dnia uda Ci się osiągnąć wszystko, co sobie zaplanujesz. Marzenia będą się spełniać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce poświęcą się dziś sprawom uczuciowym. Będziesz próbować podbić czyjeś serce lub rozbudzić żar namiętności. Odniesiesz na tym polu niewielki sukces, ale nie licz na spektakularne zwycięstwo. Na to przyjdzie Ci jeszcze poczekać. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś wielokrotnie zaskakiwane. Czeka na Ciebie niejedna niespodzianka, ale niektóre z nich nie będą przyjemne. Mimo to zakończysz dzień w pełni zadowolony, bo wydarzy się coś, na co liczyłeś od dawna.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś flegmatyczne i nieco leniwe. Swoje obowiązki będziesz wykonywał starannie, ale bez pośpiechu, co może poirytować znacznie szybszą od Ciebie osobę. Niewykluczone małe sprzeczki.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś spełniać swoje marzenia. Od samego rana będziesz w dobrym nastroju i z pewnością siebie sięgniesz po to, czego pragniesz. Los będzie dla Ciebie łaskawy - uda Ci się wszystko, co sobie postanowisz.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: