Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Katia zostaje oddana zbereźnemu Holendrowi [STRESZCZENIE ODCINKA 36]

"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. Od soboty TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 36. odcinku?

"Zniewolona" to serial, w którym zakochali się Polacy na wakacjach. Losy Kateriny pilnie śledzą setki tysięcy widzów. Co wydarzyło się w jedenastym odcinku drugiego sezonu?

Halina i Panas rozpoczęli wspólne życie po ślubie. Hala odwiedziła Jakowa. Prosiła, by ten nie wysyłał Panasa do wojska. Stęskniony za Halą Jakow znów zmusił ją do współżycia, w zamian za pozostawienie Panasa w majątku.

Grigorij Czerwinski w narkotykowym szale zaatakował Natalie, która niefortunnie spadła z wysokich schodów.

Po śmierci Wasilinki w domu uciech, jego szefową, Madame Makarową, odwiedził Lutowicz, morderca Wasilinki. Żądał, by Madame płaciła mu comiesięczny wysoki haracz. Rozmowie przysłuchiwała się Katerina, która próbowała zastraszyć Lutowicza. Nie zdawała sobie sprawy, że po ujawnieniu się w roli świadka morderstwa, wpadła w potrzask. Ponieważ zbiegło się to również z publikacją w gazetach jej portretu, zaczęła przygotowywać plan ucieczki.

Zniewolona. Streszczenie - odcinek 36

Madame Makarowa, właścicielka domu uciech, i Potap przetrzymują Katię w zamknięciu. Makarowa rezerwuje Katię dla bogatego Holendra. Ma on dziwne wymagania chce, by Katia zachowywała się jak dziecko i ofiarowała mu swoją niewinność. Katia odurzona przez Makarową środkami nasennymi zmieszanymi z alkoholem broni się. Podczas ucieczki z pokoju Holendra, wpada na Andrieja Żadana, który ratuje ją z opresji.

Jakow załatwia Panasowi wezwanie do wojska, mimo obowiązującego rozkazu cara, by nie werbować nowych rekrutów. Gdy w Czerwince rozchodzą się wieści o zdradzie Halki i zraniony małżonek chce ją wyrzucić z domu. Nagle zjawiają się wojskowi i wcielają Panasa do wojska.

Natalie postanawia wybaczyć mężowi jego agresywne zachowanie. Gdy obwieszcza to mężowi, nadmiar emocji i niedawne zawirowania zdrowotne sprawiają, że dochodzi do poronienia. Wezwany przez Grigorija lekarz ratuje Natalie życie. Informuje jednak Grigorija, że jego żona nigdy już nie będzie mogła zajść w ciążę.

A co, jeśli nie telewizja? Może do kina? Sprawdźcie premiery sierpnia!

Zobacz wideo
Więcej o:
Skomentuj:
Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Katia zostaje oddana zbereźnemu Holendrowi [STRESZCZENIE ODCINKA 36]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX