Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Katia wciąż w burdelu [STRESZCZENIE ODCINKA 35]

"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. Od soboty TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 35. odcinku?

"Zniewolona" to serial, w którym zakochali się Polacy na wakacjach. Losy Kateriny pilnie śledzą setki tysięcy widzów. Co wydarzyło się w dziesiątym odcinku drugiego sezonu?

Po śmierci Wasilinki w domu uciech Katia jako świadek tego wydarzenia stała się zagrożona. Zabójca wrócił na miejsce zbrodni i szantażował właścicielkę domu.

Grigorij Czerwinski wykupił w okolicznych gazetach ogłoszenia z portretem Katii. Dziewczyna była coraz bardziej osaczona.

Sprytny plan Jakowa, by pozbyć się ciężarnej Haliny, ziścił się.

W majątku Czerwinskich odbyły się huczne zaślubiny Haliny z Panasem.

Grigorij stał się jeszcze bardziej uzależniony od morfiny. Podczas jednego z narkotykowych przywidzeń nawiedził go martwy z raną w okolicy serca Aleksiej Kosacz. Grigorij był przerażony. Natalie żądała, żeby mąż się leczył.

Zniewolona. Streszczenie - odcinek 35

Halina i Panas rozpoczynają wspólne życie po ślubie. Hala odwiedza Jakowa. Prosi, by ten nie wysyłał Panasa do wojska. Stęskniony za Halą Jakow znów zmusza ją do współżycia, w zamian za pozostawienie Panasa w majątku.

Grigorij Czerwinski w narkotykowym szale atakuje Natalie, która niefortunnie spada z wysokich schodów.

Po śmierci Wasilinki w domu uciech, jego szefową, Madame Makarową, odwiedza Lutowicz, morderca Wasilinki. Żąda, by Madame płaciła mu comiesięczny wysoki haracz. Rozmowie przysłuchuje się Katerina, która próbuje zastraszyć Lutowicza. Nie zdaje sobie sprawy, że po ujawnieniu się w roli świadka morderstwa, wpada w potrzask. Ponieważ zbiega się to również z publikacją w gazetach jej portretu, zaczyna przygotowywać plan ucieczki.

A co, jeśli nie telewizja? Może do kina? Sprawdźcie premiery sierpnia!

Zobacz wideo
Więcej o: