Oto nowa gwiazda internetu. Fani: To będzie hit roku 2018. Oj tak! Kim jest Mr Hi's?

Muzycy disco polo znów przeżywają złote czasy, a Mr Hi's to nowa, wschodząca gwiazda internetu. Utwór pt. "Kasę bierz" zbiera wiele pozytywnych komentarzy na YouTube.

Muzyka disco polo nie traci na popularności. Dzięki polskiej reprezentacji, która swego czasu świetnie bawiła się do utworu Zenka Matryniuka "Przez twe oczy zielone", dziś już chyba nie ma Polaka, który by nie kojarzył tej piosenki. Ale proste, wpadające w ucho melodie i nieskomplikowane teksty, które łatwo zapamiętać to coś, co kochamy nie od dziś. 

Zespoły istniejące na rynku od lat nieustannie koncertują po całej Polsce, a ponadto co chwila powstają nowe składy tworzące muzykę typowo taneczną. Ostatnio na polskiej scenie muzycznej pojawiła się kolejna gwiazda disco, Mr Hi's.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Mr Hi's jest cały zielony, ma umięśnioną klatę, kocha wszystkie dziewczyny i... ma ogromny talent do tworzenia hitów. Jego singiel "Kasę bierz" podbija polskiego YouTube'a.

Tam jest wszystko, co ja kocham. Dobry beacik, dziewczyny jak maliny, no i wiadomo hajs, hajs. Po co być 50 centem, jak można być milionem złotówek?  - mówi o swoim sukcesie Mr Hi's.
 

W sieci roi się od pozytywnych komentarzy.

Ten gość może namieszać na rynku.
Fajna nuta i dziewczyny bardzo ładne.
Będzie hit roku 2018!
Idealne na imprezkę
Wpada w ucho, będzie hit.
Hahaha, dobry bit! Słucham już po raz kolejny!
Kozactwo na najwyższym poziomie i do tego mega zabawne i pozytywnie. WIĘCEJ, WIĘCEJ!
Mam nadzieję, że na tym nie poprzestanie - czytamy w komentarzach na YouTubie.

A wy co o tym myślicie? Nóżka chodzi? Bo nam jak najbardziej!

embed

red

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.