Partnerka znanego piłkarza potraktowana w obrzydliwy sposób. Nie do wiary, co ją spotkało

Zagraniczne media donoszą o wyjątkowo przykrej historii, która spotkała ukochaną piłkarza Arsenalu Lauren Fryer. Kobieta była dręczona przez internetowych hejterów.

Declan Rice to brytyjski piłkarz, który z Arsenalem związany jest od 2023 roku. Sportowiec, który ma ogromną liczbę fanów, na co dzień rzadko dzieli się z nimi szczegółami życia prywatnego. 25-letni Rice tworzy wieloletni związek z Lauren Fryer, z którą spotyka się od nastoletnich czasów. Ukochana piłkarza mocno mu kibicuje i często wspiera go na meczach. Fryer miała spore grono fanów i sama rozwijała konto na Instagramie, jednak w ostatnim czasie usunęła wszystkie zamieszczone posty. Jak podaje "The Sun", powodem jej decyzji były krytyczne komentarze na temat jej wyglądu.

Zobacz wideo Jaki ma sposób na hejterów?

Partnerka piłkarza Arsenalu zaatakowana przez hejterów

Jak wynika z artykułu "The Sun", w internecie znalazło się wielu hejterów, którzy nie mogli pogodzić się z faktem, iż Declan Rice spotyka się właśnie z Lauren Fryer. W komentarzach wytykano ukochanej piłkarza zbyt okrągłą sylwetkę, a niektórzy sugerowali wręcz, że jest rzekomo "zaniedbana". Jedna z osób miała zarzucać Rice'owi, że ma "niskie standardy", a jeszcze inna poradziła sportowcowi, że powinien "wymienić ją na lepszy model". Cała masa obrzydliwych komentarzy odbiła się bardzo negatywnie na partnerce gwiazdy Arsenalu. Fryer nie usunęła co prawda profilu na Instagramie, ale zniknęły z niego jej wszystkie zdjęcia. Widać jedynie zdjęcie profilowe, na którym ukochana piłkarza trzyma na rękach ich syna podczas meczu. Z informacji "The Sun" wynika także, że Declan Rice stanął w obronie partnerki podczas konferencji prasowej.

Moja ukochana jest miłością mojego życia i nie istnieje dla mnie żaden "lepszy model"

- cytuje sportowca tabloid.

Anna Lewandowska także doświadczyła hejtu

Gwiazdy coraz częściej mówią publicznie o hejcie, którego doświadczają w sieci. Głos na ten temat zabrała ostatnio Anna Lewandowska. "Jestem silną kobietą, ale ile można? (...) Ludzie opiniują mnie, nie znając mnie" - mówiła w rozmowie w Radiu Chillizet. Trenerka dodała również, że tego rodzaju krytyka spada już nawet na jej córki. Jak przyznała, jedna z dziewczynek "zadaje pewne pytania, które ją przerażają". O hejcie w sieci głośno mówiły także Marina, Anna Mucha, Joanna Racewicz i inne gwiazdy. Ich doświadczenia znajdziecie w galerii na górze strony.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Zdarzyło ci się spotkać z hejtem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.