To ostatnie zdjęcie Sabalenki i jej ukochanego. Nosił ją na rękach

Konstantin Kołcow, były partner Aryny Sabalenki, zmarł 18 marca. Tenisistka rzadko publikowała wspólne zdjęcia z ukochanym, jednak od czasu do czasu pojawiały się w mediach społecznościowych. Tak wygląda ostatnie z nich.

Konstantin Kołcow w przeszłości był hokeistą, później pracował jako trener. Z Aryną Sabalenką, największą rywalką Igi Świątek, spotykał się od 2021 roku. W nocy z 18 na 19 marca do mediów trafiły tragiczne wieści o nagłej śmierci Kołcowa. Początkowo pisano o wypadku samochodowym, a także zatorze krwi. Później policja potwierdziła, że przyczyną śmierci było samobójstwo - mężczyzna wyskoczył z balkonu hotelu w Miami. Aryna Sabalenka przerwała milczenie po jego odejściu, tym samym ujawniając, że nie byli już razem. Ostatnim zdjęciem z jak się okazuje byłym ukochanym, podzieliła się na Instagramie 6 listopada 2023 roku.

Zobacz wideo Aldona Orman wspomina śmierć kliniczną

Ostatnie zdjęcie Aryny Sabalenki i Konstantina Kołcowa

Aryna Sabalenka tego dnia przegrała z Igą Świątek w półfinale WTA. Po wszystkim podsumowała swój występ i opublikowała kilka zdjęć. Na jednym z nich wśród grupy ludzi był też Konstanin Kołcow, który nie krył dumy z ukochanej i trzymał ją na rękach.

Ten sezon był pełen wrażeń. Wiem, że w finale mogłam spisać się lepiej, ale tak to jest! Następnym razem zrobię to lepiej! Chcę bardzo podziękować za wsparcie od was wszystkich, jesteście niesamowici! Kocham was. Bardzo dziękuję mojemu zespołowi za wszystko, co dla mnie robicie! Jestem naprawdę szczęśliwa, że mam was wszystkich przy sobie

- pisała na Instagramie.

Ostatnie zdjęcie Aryny Sabalenki i Konstantina Kołcowa. Nosił ją na rękachOstatnie zdjęcie Aryny Sabalenki i Konstantina Kołcowa. Nosił ją na rękach fot. Instagram.com/sabalenka_aryna

Aryna Sabalenka mogła liczyć na wsparcie ukochanego

Związek Aryny Sabalenki i Konstantina Kołcowa zaczął się skandalem. Jego była żona Julia Michajłowa wprost obwiniała tenisistkę o rozpad małżeństwa. On wówczas stawał w obronie Sabalenki, twierdząc, że nie ma ona z tym nic wspólnego. Oficjalnie zaczęli pokazywać się razem dopiero rok później. Na Instagramie pod postami nie szczędzili sobie miłosnych wyznań. "Mam szczęście, że mam najlepszego mężczyznę na świecie. Sprawiasz, że jestem szczęśliwa każdego dnia" - pisała Aryna Sabalenka na Instagramie. Kostantin Kołcow nie pozostawał dłużny. "Los połączył moje życie z najpiękniejszą, delikatną, troskliwą i niezwykle mądrą dziewczyną. Uczucia, kiedy jesteś w pobliżu, nie da się wyrazić słowami. Jestem szczęściarzem!" - pisał pod jednym ze zdjęć.

 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222

Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111

Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji, jak pomóc sobie lub innym, oraz kontakty do organizacji pomagających osobom w kryzysie i ich bliskim.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.