Jakub Rzeźniczak szaleje ze szczęścia. Ma powody do radości. Niecodzienna wiadomość

Jakub Rzeźniczak opublikował w sieci niecodzienne nagranie. Okazuje się, że piłkarz ma całkiem spore powody do radości. Informacja, którą przekazał zwala z nóg.

Jakub Rzeźniczak z całą pewnością należy do grona mężczyzn, którzy nie mają problemu z pokazywaniem swojej prywatności światu. Charyzmatyczny piłkarz regularnie publikuje w mediach społecznościowych coraz to nowsze treści i informuje w ten sposób, co u niego słychać. Robi to jednak na swoich własnych, określonych zasadach - spora ilość postów jest współdzielona z kontem ukochanej. Tym razem popularny sportowiec podzielił się z internautami niecodzienną nowiną. Ma się z czego cieszyć.

Zobacz wideo Magda Stępień zdradziła, czy jest szczęśliwa

Jakub Rzeźniczak szaleje ze szczęścia. Dłużej nie mógł ukrywać tej informacji

Na instagramowym koncie Jakuba Rzeźniczaka zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą materiału, którym podzielił się z internautami. Okazuje się, że chodzi o sukcesy sportowe. Piłkarska drużyna, do której należy Rzeźniczak wygrała na wyjeździe z Hutnikiem Kraków. Do sukcesu przyczyniła się świetnie wykonana praca zespołowa i niecodzienne umiejętności sportowców. To, co działo się w szatni było doprawdy czystym szaleństwem. Uradowani piłkarze tak bardzo cieszyli się ze zwycięstwa, że nie mogli opanować towarzyszącym im emocji. W pewnym momencie Jakub Rzeźniczak zaczął tańczyć bez koszulki. Zabawnym wideo podzielił się ze swoimi instagramowymi fanami.

Jakub Rzeźniczak tańczy bez koszulkiJakub Rzeźniczak tańczy bez koszulki Fot. Instagram.com/@jakubrzezniczak25

 

Jakub Rzeźniczak cieszy się nie tylko życiem prywatnym. Jego kariera nabiera zawrotnego tempa

Zawodowy sukces Jakuba Rzeźniczaka to nie jedyny powód do radości w jego życiu. Energiczny piłkarz niedawno przekazał światu naprawdę wzruszającą nowinę. Okazuje się, ze niebawem on i jego partnerka przywitają na świecie dziecko. Wiadomo już, że będzie to dziewczynka. Do przekazania nowiny o powiększeniu rodziny doszło zaledwie dwa miesiące temu. Jak widać, zły czas prędzej czy później mija i nadchodzą po nim same lepsze dni.

Są momenty w życiu, kiedy zatrzymujesz się i chcesz żeby to trwało wiecznie, ta chwila była jedną z piękniejszych w naszym życiu i zapisze się na zawsze w naszej pamięci. Czekamy na ciebie - na[pisał na swoim instagramowym koncie Jakub Rzeźniczak i jego ukochana.

Jakub Rzeźniczak tańczy bez koszulkiJakub Rzeźniczak tańczy bez koszulki Fot. Instagram.com/@jakubrzezniczak25

Więcej o:
Copyright © Agora SA