Gwiazdy nie kryją radości z poprawy stanu zdrowia żony Kubackiego. "Masz niesamowicie silną żonę"

Dawid Kubacki przekazał nowe informacje na temat stanu zdrowia żony. Stan Marty jest stabilny. Gwiazdy reagują na jego post i przesyłają kolejne słowa wsparcia.

Dawid Kubacki 19 marca zrezygnował z uczestnictwa w zawodach w Vikersund. Następnego dnia poinformował o powodach takiej decyzji. Jego żona trafiła w ciężkim stanie do szpitala, a lekarze walczyli o jej życie. Po kilku dniach skoczek narciarski przekazał dobre informacje o stanie zdrowia Marty Kubackiej, który lekarze określają jako stabilny. Sportowiec i jego rodzina wcześniej mogli liczyć na wiele słów wsparcia od fanów, osób ze świata sportu czy show-biznesu. Nie inaczej jest tym razem.

Zobacz wideo Kubacki dziękuje żonie, że puściła go na TCS

Gwiazdy reagują na informacje o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. "Cudowna wiadomość"

Dawid Kubacki opublikował na Instagramie zdjęcie ze szpitala, na którym trzyma żonę za rękę. Napisał, że ostatni czas był dla jego rodziny niezwykle trudny i nigdy nie odczuwał takiego stresu, ale dziś mają za sobą pierwsze zwycięstwo. Kciuki za Martę Kubacką trzyma cała Polska, a fani z niecierpliwością czekali na taki post. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo ciepłych słów skierowanych do żony skoczka narciarskiego i jej bliskich.

 
Dużo zdrówka dla żony i siły dla was - napisała Marta Glik.
Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę - skomentowała Magdalena Stępień.
Dużo zdrowia - dodał Maciej Dowbor.
Świetne wieści! Krok po kroku. Oby tak dalej. Największe i najpiękniejsze zwycięstwo! - zabrał głos Damian Michałowski.'

Sąsiedzi wspierają Martę Kubacką

Dawid Kubacki i jego rodzina mogli liczyć także na wsparcie sąsiadów. Skoczek narciarski i jego bliscy mieszkają w małej wiosce w województwie małopolskim - Gronkowie. Sąsiedzi są niezwykle poruszeni ich sytuacją rodzinną. W rozmowie z "Faktem" wyznali, że wszyscy starają się wspierać Kubackiego dobrym słowem i modlą się o zdrowie jego żony. Jedna z mieszkanek dodała, że skoczek narciarski i jego rodzina cieszą się dużą sympatią.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.