Sąsiedzi Kubackich przeżywają rodzinną sytuację skoczka. W przejmujących słowach mówią, jak wspierają Martę

Dawid Kubacki ujawnił, że jego żona przebywa w ciężkim stanie na oddziale kardiologicznym. Sąsiedzi małżeństwa opowiedzieli o żonie sportowca w przejmujących słowach.

Dawid Kubacki 20 marca opublikowała na Instagramie przejmujący wpis, w którym poinformował, że jego żona Marta Kubacka trafiła do szpitala na oddział kardiologiczny. Skoczek napisał, że jej stan jest ciężki. Pod wpisem pojawiło się wiele słów otuchy. Na słowa wsparcia Kubacki mógł liczyć także nie tylko od kolegów skoczków. Na jego oświadczenie zareagował Adama MałyszaApoloniusza Tajnera, Andrzeja DudyKrzysztofa Skórzyńskiego. Wiele wzruszających wpisów pojawiło się też pod ostatnim instagramowym wpisem Marty Kubackiej, który zamieściła z okazji Dnia Kobiet. Teraz okazuje się, że Kubaccy mogą liczyć także na wsparcie sąsiadów. 

Zobacz wideo Adam Małysz komentuje formę Kubackiego. "Jego skoki są wyśmienite"

Dawid Kubacki, Marta Kubacka Kubackich łączy wyjątkowa relacja. Te SMS-y i wpisy zdradzają wiele

Sąsiedzi Dawida i Marty Kubackich: Wszyscy się modlą za jego rodzinę

Dawid Kubacki z rodziną mieszkają w małej wiosce w województwie małopolskim - Gronkowie. Mieszkańcy wsi i pobliskiej miejscowości Gronie doskonale znają Kubackich. Jak się okazuje, są bardzo przejęci ich sytuacją rodzinną. W rozmowie z "Faktem" opowiedzieli, że wspierają ich, jak mogą i modlą się za nich. 

Bardzo się ludzie przejęli. Wszyscy mu współczujemy. Niedawno dziecko im się urodziło i byli tacy szczęśliwi. Wszyscy się modlą za jego rodzinę - powiedziała w rozmowie z Faktem pani Grażyna.

Dodała też:

Wszyscy jesteśmy z nim myślami, wspieramy dobrym słowem. Każdy o tym rozmawia, każdy mu współczuje. Wszyscy się modlą za jego rodzinę. Życzymy mu jak najlepiej, żeby się wszystko dobrze ułożyło, żeby znowu mogli być szczęśliwi i mogli cieszyć się sobą. 

Kobieta przyznała, że Dawid Kubacki cieszy się dużym szacunkiem sąsiadów i okolicznych mieszkańców. Ludzie podziwiają go jako skoczka, ale też widzą w nim kulturalnego i sympatycznego młodego człowieka. 

Widujemy się głównie przy kościele. Bardzo sympatyczna rodzina. Wszyscy go lubią, za ten jego uśmiech i zachowanie. Całym sercem mu współczujemy - czytamy.

W okolicznych sklepach miejscowi rozmawiają na temat Kubackiej. Są zaskoczeni informacją o jej stanie zdrowia. 

Rozmawiają o tym ludzie. Pytają, czy wiadomo, co się stało i dlaczego - przyznała pani Weronika.

Od razu da się wyczuć, że w miejscowości Kubackich wszyscy są ze sobą zżyci. 

Dawid Kubacki i Marta Kubacka ( Majcher ) W tym szpitalu przebywa Marta Kubacka. To najlepsza tego typu placówka

Więcej o: