Arkadiusz Milik planował ślub z Ziółek, ale to dla niej stracił głowę. "Z moją Agatycze"

Arkadiusz Milik od dłuższego czasu związany jest z Agatą Sieramską. Kim jest influencerka i co robi, gdy piłkarz jest na mundialu?

Arkadiusz Milik przez wiele lat był związany z Jessicą Ziółek. Byli nawet zaręczeni. Na początku 2021 roku pojawiły się jednak pierwsze doniesienia o ich rozstaniu, a jakiś czas później piłkarz został zauważony w towarzystwie Agaty Sieramskiej, która znana jest pod pseudonimem Agatycze. Influencerka na Instagramie pokazuje swoje wysportowane ciało oraz zachęca obserwatorki do treningów. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z dalekich podróży. Podczas mundialu nie ma jej jednak w Katarze.

Zobacz wideo Byliśmy w restauracji Arkadiusza Milika. "To jest biznes"

Agata Sieramska jest dziewczyną Arkadiusza Milika. Na Instagramie chwali się formą

Agata Sieramska od dawna jest aktywna na Instagramie i obecnie jej profil obserwuje niemal 140 tys. osób. Oprócz tego, że jest influencerką, ma także doświadczenie w modelingu. Agatycze na swoim profilu udziela porad na temat zdrowego trybu życia, pokazuje swoje posiłki i treningi. Zgromadziła również własną społeczność o nazwie "Tyczki", a w skład grupy wchodzą dziewczyny, które chcą zadbać o swoją aktywność fizyczną. Sieramska organizuje dla nich m.in. wyzwania treningowe. Trzeba przyznać, że forma influencerki jest naprawdę imponująca.

 

Dziewczyna Arkadiusza Milika razem z Karoliną Wójcik, influencerką i youtuberką znaną jako Viva a Viva, prowadzi podcast "The Glow Club" o tematyce lifestylowej. Agata Sieramska wcześniej była zaręczona z raperem Michałem Łaszkiewiczem, znanym jako W.E.N.A., jednak ta relacja nie przetrwała.

Infuencerka i Arkadiusz Milik nie mówią o swoim związku w mediach, jednak od czasu do czasu publikują wspólne zdjęcia na Instagramie. Stąd wiemy, że zamieszkali razem we Włoszech, gdzie gra piłkarz Juventusu. Sportowiec pod jednym ze zdjęć napisał: 

W końcu nowy dom. Z moją Agatycze - i oznaczył profil partnerki.

Agata Sieramska często wspiera ukochanego i pojawia się na trybunach. Wszystko wskazuje na to, że nie poleciała jednak do Kataru na mundial. W tym czasie na jej Instagramie pojawiają się ujęcia z Dubaju. Pod jednym z postów Arkadiusz Milik zostawił swoją reakcję w postaci emotikony serduszka i lekkiego zaskoczenia - zapewne niesamowitą formą swojej partnerki.

 

Więcej zdjęć Agaty Sieramskiej, również tych w towarzystwie piłkarza, znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Dziewczyna Arkadiusza Milka pokazała kulisy wesela Jana Bednarka. Ukochany paradował z suszarką

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.