Dziewczyna Arkadiusza Milka pokazała kulisy wesela Jana Bednarka. Ukochany paradował z suszarką

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska byli gośćmi na ślubie Jana Bednarka i Julii Nowak. Modelka pokazała, co ukochany robił w trakcie uroczystości w toalecie. Patrząc na liczbę kresek na termometrze, wcale się nie dziwimy.

Więcej o ślubach gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na Gazeta.pl

Odkąd Arkadiusz Milik ujawnił, że spotyka się z modelką Agatą Sieramską, na Instagramie nie brakuje pięknych, wręcz filmowych ujęć pary. Obydwoje są bardzo wysportowani i opaleni, a patrzenie na nich to czysta przyjemność - szczególnie na wypozowanych kadrach, na których wyglądają idealnie. Zaskoczeniem jest więc filmik Agaty, na którym pokazała nieco bardziej zabawną stronę ukochanego walczącego z potem. 

Zobacz wideo Igor i Magda z "Love Island" mieli kryzys? Zdradzili, czy będzie ślub

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Arkadiusz Milik na weselu Jana Bednarka i Julii Nowak. Pojawił się problem

Arkadiusz Milik w lutym oficjalnie potwierdził związek z modelką i influencerką Agatą Sieramską (znaną na Instagramie pod nazwą @agatycze). A to oznacza, że ukochana zapewne zdążyła już poznać grającego - tak jak Milik - w reprezentacji Polski Jana Bednarka i jego partnerkę Julię Nowak. Jeśli nie, doszło do tego podczas ślubu pary. Patrząc na nagranie, Agata i Arek byli w świetnym humorze.

Nie popsuły go nawet niekomfortowe plamy potu, które pojawiły się na koszuli piłkarza. Sieramska pokazała ujęcia z - zapewne - hotelowej łazienki apartamentu, w którym mieli nocować po weselu Bednarka. Na nagraniu Milik suszy nie tylko zęby, ale i siebie. 

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska na ślubie Jana BednarkaArkadiusz Milik i Agata Sieramska na ślubie Jana Bednarka Instagram.com/agatycze

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska na ślubie Jana BednarkaArkadiusz Milik i Agata Sieramska na ślubie Jana Bednarka Instagram.com/agatycze

W pewnym momencie Agata poprosiła, by do obiektywu telefonu pokazał spoconą pachę i przemoczone plecy. Warto zaznaczyć, że przez cały filmik uśmiech nie schodził piłkarzowi z twarzy. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. 

Zobacz też: Zakochani Arkadiusz Milik i Agata Sieramska randkują w Paryżu. Lewandowska zauroczona kadrem jak z filmu

Więcej o: