Arkadiusz Milik pokazał się z nową dziewczyną. W końcu. "Wyglądacie jak rodzeństwo"

Już jakiś czas temu media donosiły, z kim spotyka się Arkadiusz Milik. Sam zainteresowany nie chciał niczego potwierdzać, brakowało również zaprzeczenia. Z okazji święta zakochanych w końcu pokazał zdjęcie z aktualną partnerką.

Więcej na temat związków celebrytów oraz sportowców przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Do tej pory w kontekście Arkadiusza Milika pisaliśmy głównie za sprawą jego całkiem medialnego związku z Jessiką Ziółek. Para była już nawet zaręczona, ale po dziesięciu latach postanowiła się rozstać. Żadne z nich nie cierpiało jednak zbyt długo po zerwaniu - ona spotyka się aktualnie z bramkarzem Lecha Poznań, Mirosławem Mleczką, a on z wysportowaną influencerką, znaną instagramowej społeczności jako Agatycze.

Zobacz wideo Arkadiusz Milik w "Wilkowicz Sam na Sam": Lewa noga? Umiejętność znalezienia się w polu karnym? Nie, moja siła to silna głowa

Arkadiusz Milik pochwalił się zdjęciem z nową dziewczyną. W końcu. "Piękna para"

Z okazji walentynek gwiazdy zalały sieć kadrami ze swoimi drugimi połówkami. Niektóre pokusiły się o wrzucenie pięknych filmów, inne o dodawanie zdjęć z romantycznych kolacji. Tak zrobił Arkadiusz MIlik, który oficjalnie zaprezentował światu nową wybrankę serca. Choć o jego związku z Agatą Sieramską mówiło się już od dłuższego czasu, dopiero teraz fani piłkarza mieli szansę komplementować jego nową partnerkę.

Wyglądacie jak rodzeństwo, a to dobra wróżba.
Taaaak! Czekałam na takie zdjęcie!
W końcu. Już widać było trudy w ukrywaniu. Życzę wszystkiego, co najlepsze dla was obojga.
Piękna para.
 

Jak to zwykle bywa w przypadku piłkarzy, ich wybrankami serca są najczęściej modelki. Tak jest i tym razem. Agatycze to też wysportowana influencerka, która ma własną markę. Już wcześniej mogliście o niej usłyszeć za sprawą jej związku z raperem W.E.N.A.

ZOBACZ TEŻ: Jessica Ziółek nie do poznania. Filtry czy dieta zmieniająca rysy twarzy? Nie wiemy, co sądzą fani, bo komentarze zablokowała

Więcej zdjęć Agaty Sieramskiej znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.