Jak na wakacjach ubierają się polskie milionerki? To ich zestawy. Sukienkę Czartoryskiej znalazłyśmy w sieciówce!

Na wakacjach wszyscy ubieramy się nieco inaczej niż na co dzień. Polskie milionerki też rezygnują wtedy z kreacji, w których prezentują się na ściankach. Zobaczcie, jakie ubrania wybierają.

Wakacje to czas, kiedy w stylizacjach pojawia się więcej luzu i swobody. Nawet aktorki, projektantki czy panie prezes, stawiają wtedy na proste, letnie zestawy. Przedstawiamy Wam przegląd ostatnich zestawów polskich milionerek.

Izabella Łukomska-Pyżalska

Prezes Warta Poznań wybrała się razem z mężem i szóstką dzieci do słonecznej Barcelony. Stawia tam na bardzo sportowy styl - fanom pokazuje zdjęcia w sportowym obuwiu i prostych t-shirtach. Choć jej garderoba nie należy do tanich, Wy możecie kupić niemal identyczne ubrania za niewiele. Pamiętajcie, by odpowiednio dobrać szorty!

Źródło: www.instagram.com/izabella.pyzalska/ / Kolaż / Materiały partneraŹródło: www.instagram.com/izabella.pyzalska/ / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/izabella.pyzalska/ / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/izabella.pyzalska/ / Kolaż / Materiały partnera

Joanna Przetakiewicz

Dyrektor kreatywna marki "La Mania" większość wakacji spędziła do tej pory na wyspie Mykonos. Milionerka w czasie urlopu nie rezygnuje z luksusowego stylu, stawia na suknie, które przyciągają uwagę i wyglądają na projekty najlepszych firm. 

Źródło: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz / Kolaż / Materiały partneraŹródło: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz / Kolaż / Materiały partnera

Anna Czartoryska - Niemczycka

Aktorka razem z ukochanym wybrała się nad polskie morze. Na zdjęciu, którym pochwaliła się na Instagramie widzimy, że w czasie wakacji stawia na wygodę. Gwiazda na bikini we wzór zebry założyła szarą, luźną sukienkę. Jej ozdobą jest falbanka, która nadaje całości dziewczęcego wdzięku.

Źródło: www.instagram.com/annaczartoryska_niemczycka / Kolaż / Materiały partneraŹródło: www.instagram.com/annaczartoryska_niemczycka / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/annaczartoryska_niemczycka / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/annaczartoryska_niemczycka / Kolaż / Materiały partnera

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.