Jak na wakacjach ubierają się polskie milionerki? To ich zestawy. Sukienkę Czartoryskiej znalazłyśmy w sieciówce!

JM
24.08.2017 06:00
Izabella Łukomska-Pyżalska, Joanna Przetakiewicz

Izabella Łukomska-Pyżalska, Joanna Przetakiewicz (Instagram.com/izabellapyzalska/joannaprzetakiewicz)

Na wakacjach wszyscy ubieramy się nieco inaczej niż na co dzień. Polskie milionerki też rezygnują wtedy z kreacji, w których prezentują się na ściankach. Zobaczcie, jakie ubrania wybierają.

Wakacje to czas, kiedy w stylizacjach pojawia się więcej luzu i swobody. Nawet aktorki, projektantki czy panie prezes, stawiają wtedy na proste, letnie zestawy. Przedstawiamy Wam przegląd ostatnich zestawów polskich milionerek.

Izabella Łukomska-Pyżalska

Prezes Warta Poznań wybrała się razem z mężem i szóstką dzieci do słonecznej Barcelony. Stawia tam na bardzo sportowy styl - fanom pokazuje zdjęcia w sportowym obuwiu i prostych t-shirtach. Choć jej garderoba nie należy do tanich, Wy możecie kupić niemal identyczne ubrania za niewiele. Pamiętajcie, by odpowiednio dobrać szorty!

Źródło: www.instagram.com/izabella.pyzalska/ / Kolaż / Materiały partneraŹródło: www.instagram.com/izabella.pyzalska/ / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/izabella.pyzalska/ / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/izabella.pyzalska/ / Kolaż / Materiały partnera

Joanna Przetakiewicz

Dyrektor kreatywna marki "La Mania" większość wakacji spędziła do tej pory na wyspie Mykonos. Milionerka w czasie urlopu nie rezygnuje z luksusowego stylu, stawia na suknie, które przyciągają uwagę i wyglądają na projekty najlepszych firm. 

Źródło: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz / Kolaż / Materiały partneraŹródło: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz / Kolaż / Materiały partnera

Anna Czartoryska - Niemczycka

Aktorka razem z ukochanym wybrała się nad polskie morze. Na zdjęciu, którym pochwaliła się na Instagramie widzimy, że w czasie wakacji stawia na wygodę. Gwiazda na bikini we wzór zebry założyła szarą, luźną sukienkę. Jej ozdobą jest falbanka, która nadaje całości dziewczęcego wdzięku.

Źródło: www.instagram.com/annaczartoryska_niemczycka / Kolaż / Materiały partneraŹródło: www.instagram.com/annaczartoryska_niemczycka / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/annaczartoryska_niemczycka / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/annaczartoryska_niemczycka / Kolaż / Materiały partnera

JM

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • fernando51

    Oceniono 6 razy 4

    A kogo to obchodzi. Nawet nago niech chodzą to ich, milionerów, sprawa. Lepiej pokazalibyście jak chodzą ubrani zwykli Polacy, których niejednokrotnie nie stać na chleb od pierwszego do pierwszego.

  • Gość: aka

    Oceniono 4 razy 4

    Pani Czartoryska - piękna ,bogata ,znana a zachowala skromnośc i KLASĘ. Śmiesza mnie wyscigi wielu pań ktora ładniej i drożej . A zycie sobie powolutku ucieka .... szkoda go na wyscigi na "ściankach"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX