Moda XXL. Gessler to mistrzyni tunik, Romanowska umie pokazać nogi. A Wellman? Wszystkie przestrzegają JEDNEJ zasady

By wyglądać dobrze wcale nie trzeba nosić rozmiaru 34 czy 36. W polskim show-biznesie nie brakuje gwiazd, które potrafią ubrać się doskonale do swojej okrąglejszej sylwetki.

Moda XXL już dawno nie oznacza nudnych worków. Teraz panie, które mogą się pochwalić bujniejszymi kształtami mają w czym wybierać. A jeśli nie jesteście pewne, czy ubiór pasuje do Waszej sylwetki, możecie zobaczyć jakie stylizacje wybierają Magda Gessler, Elżbieta Romanowska czy Dorota Wellman.

Magda Gessler to nie tylko restauratorka i "kreatorka smaku". Jej styl jest barwny, luksusowy i bardzo kreatywny. Ale przede wszystkim doskonale dobrany do figury. Gwiazda uwielbia luźne tuniki, które łączy ze spodniami 3/4. Do tego buty na koturnie i idealnie dobrane dodatki. Gessler to prawdziwa artystka, ale wiele z jej stylizacji możecie powtórzyć. Zasada luźno na górze, bardziej obciśle na dole, świetnie sprawdzi się w przypadku pań, które mają nieco większy brzuch, ale szczupłe i ładne nogi.

Magda Gessler (East News)Magda Gessler (East News) Magda Gessler (East News) Magda Gessler (East News)

Elżbieta Romanowska sporo schudła w "Tańcu z Gwiazdami", potem dopadł ją efekt jo-jo. Obecnie aktorka ma piękną figurę, choć jej rozmiar to ok. 44. Ma wspaniałe nogi, które chętnie pokazuje i duży biust, który umie podkreślać. Tutaj zasada jest podobna jak w przypadku Magdy Gessler - odsłaniamy nogi, zasłaniamy brzuch. Oczywiście zawsze można też odsłonić nieco dekoltu ;)

Elżbieta Romanowska (East News)Elżbieta Romanowska (East News) Elżbieta Romanowska (East News) Elżbieta Romanowska (East News)

Na koniec jeszcze jeden doskonały przykład - Dorota Wellman. Dziennikarka ma nowoczesny, dość sportowy styl. Lubi luźne t-shirty, chętnie wybiera jeansy, nie stroni też od obcasów, które wysmuklają sylwetkę. Wellman podobnie jak Romanowska lubi mocne kolory, nie boi się wzorów. Zawsze wygląda doskonale! Przepis na jej styl? Luźna bluzka lub tunika zakrywająca brzuch i pupę oraz proste spodnie lub sukienka/spódnica sięgająca mniej więcej do kolan.

Dorota Wellman (East News)Dorota Wellman (East News) Dorota Wellman (East News) Dorota Wellman (East News)

Jak widzicie, by wyglądać modnie i DOBRZE wcale nie trzeba być szczupłym. Też podoba się Wam styl tych pań?

Więcej ubrań i dodatków znajdziecie tutaj:

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.