Na Wspólnej (2572) - Nowakowie żyją w ciągłym strachu

Co takiego wydarzy się w 2572 odcinku "Na Wspólnej"? Czy fani serialu poznają wreszcie rozwiązanie mafijnej intrygi? W najnowszym epizodzie obserwujemy spięcie między Robertem a jego zwierzchnikiem - Tadeusiak, w przeciwieństwie do szefa, nie ma zamiaru czekać z aresztowaniem lokalnych rzezimieszków. Roman domyśla się, że Marek zdradza Dankę i czuje się tym bardzo dotknięty. Z kolei Ostrowski i Kolenda wdają się w kolejną awanturę - czy między lekarzami zapanuje kiedykolwiek pokój?

Na wspólnej - Nowak w ciągłym strachu

W ostatnich odcinkach Na Wspólnej widzowie mogli śledzić zatargi Nowaka z lokalną mafią. Od momentu, w którym gangsterzy próbowali uprowadzić Julkę, opiekunowie dziewczynki bez przerwy czują się zagrożeni. Boją się nawet wyjść z własnego domu. Tadeusiak zaczyna wywierać presję na zwierzchnika – uważa, że policja nie powinna czekać z aresztowaniem członków mafii. Robert boi się, że gangsterzy naprawdę posuną się do porwania Julki.

Roman dowiaduje się o romansie Marka

Marek odwiedza Romana. Ma do przyjaciela prośbę – chce, żeby krył go przed żoną i zapewnił mu alibi na popołudnie spędzone z Natalią. Hoffer orientuje się, że Zimiński znalazł sobie kochankę. Jako osoba zdradzona przez żonę traktuje to bardzo osobiście. Czy zgodzi się pomóc Markowi i okłamać biedną Dankę?

Starcie Kolendy i Ostrowskiego

Kolenda wreszcie inwestuje w nowy sprzęt na oddział Ostrowskiego, o czym z dumą informuje ordynatora. Ten jednak nie wygląda na zadowolonego – ma do szefowej pretensje, że przystała na odrzuconą przez niego ofertę. Koniecznie zobacz, jak zakończy się ta kłótnia, oglądając nowy odcinek Na Wspólnej!