Na Wspólnej, odc. 2570 - Danka domyśla się, że Marek ją zdradza

Co będzie miało miejsce w nowym, 2570. odcinku "Na Wspólnej"? W poprzednim epizodzie Marek dał się uwieść pięknej Natalii. Danka najwyraźniej podejrzewa męża o zdradę. Weronika ściera się z prezesem grabarni, a Robert - z rozwścieczoną byłą żoną. Z kolei Kuba jest złośliwy dla mamy, która dostaje nietypowe polecenie od szefa. Czy Basia da sobie radę?

Na wspólnej - Podejrzenia Danki

Marek nie potrafił dłużej ze sobą walczyć i zdradził żonę z Natalią. Po upojnej nocy dławią go jednak wyrzuty sumienia, czego nie można powiedzieć o samej Natalii. Kiedy do Zimińskiego dzwoni Danka, Popławska prosi go, żeby nie odbierał telefonu. Zimińska zaczyna coś podejrzewać i bez zapowiedzi wraca do Warszawy. Czy dowie się, co zrobił Marek za jej plecami?

Problemy Weroniki i Roberta

Tymczasem w Na Wspólnej Weronika i Robert zmagają się ze swoimi problemami. Kobieta dostaje zaproszenie od prezesa garbarni, która najprawdopodobniej truje ludzi. Próbuje udowodnić Weronice, że jego zakład działa bez żadnego zarzutu. Z kolei Robert rozmawia z synkiem – mówi Stasiowi, że niedawno się przeprowadził i zabiera go ze sobą do Weroniki. Chwilę potem wpada tam jego była żona – kobieta jest wyraźnie zirytowana.

Złośliwości Kuby

Basia otrzymuje od szefa nietypowe zlecenie – musi stworzyć czasopismo przeznaczone dla młodzieży. Dowiaduje się o tym Kuba, który reaguje śmiechem – chłopak uważa swoją mamę za lamuskę, w przeciwieństwie do Krzysztofa. Basia odbiera to bardzo osobiście i jest jej przykro. Czy kobieta się podda, czy spróbuje wykonać zadanie?