Na Wspólnej, odc. 2563 - Marek wciąż myśli o Natalii

Co takiego przyniesie nam 2563 epizod serialu "Na Wspólnej"? Co takiego wydarzy się w życiu Waszych ulubionych bohaterów? Zimiński zmaga się ze swoim uczuciem do Natalii - ma świadomość, że może ono zupełnie zrujnować jego małżeństwo. Z kolei młody Berg poważnie się zastanawia, czy nie przyznać się ojcu do swoich narkotykowych wybryków - z obawy o losy brata odwodzi go jednak od tego Maja.

Zimiński nie radzi sobie z uczuciami

Marek nie wie, co ze sobą zrobić – gdzieś z tyłu głowy kołacze mu się myśl, że ryzykuje dobro swojego małżeństwa, ale i tak nie potrafi uwolnić się od uczucia, jakie żywi do młodej Natalii. Obsesyjnie chce się z nią zobaczyć. Jego nastroje niepokoją Dankę. Chcąc ratować swoją relację z mężem, kobieta zaprasza go na wspólny wyjazd do stolicy Anglii. Czy jej taktyka zda egzamin? Przekonaj się, oglądając nowe epizody „Na Wspólnej”!

Bogdan obwinia się za problemy syna

Bogdan nie może się pogodzić z tym, że nie dostrzegł, że jego syn popadł w „problemy zdrowotne”. Wyrzuca sobie, że to przez jego brak reakcji – powinien był zakazać mu uczestnictwa w wykańczającej chłopca olimpiadzie. Z kolei Berg wyznaje Mai, że najchętniej przyznałby się tacie do swoich grzeszków. Ta jednak nie chce o tym słyszeć – jeśli Franek przyzna się do zażywania narkotyków, najprawdopodobniej pociągnie za sobą w dół brata Mai... Chłopiec jest w kropce - nie wie, który ruch przyniesie więcej szkodzi. Z jednej strony ojciec obwinia się za jego błędy, z drugiej - może sprowadzić poważne kłopoty na swoją koleżankę i jej rodzinę. Co zadecyduje Franek?