Na Wspólnej, odc. 2555 - Maciek umiera w szpitalnym łóżku

2555 odcinek serialu "Na Wspólnej" momentami mrozi krew w żyłach - następuje seria nieprzewidzianych wypadków, która wywraca życie bohaterów do góry nogami. Zuza, która parę odcinków temu ogłuszyła agresywnego narkomana, okazuje się winna jego śmierci. Danka i Halinka knują przeciwko pięknej Natalii. Z kolei Daniel zupełnie nie radzi sobie z wyjazdem Łucji - czy Brzozowski pęknie i zdradzi swoją ukochaną?

Krew na rękach Zuzy

Narkoman Maciek umiera na szpitalnym łóżku, nie wybudziwszy się po incydencie w klinice Bergowej. Bogdan jest zły i rozczarowany – trudno mu pojąć, że Joanna i Zuza skłamały w zeznaniach na policji. Berg szuka pomocy u Weroniki – kobieta szczerze stwierdza, że sprawa nie wygląda najlepiej. Zuza może nawet zostać oskarżona o spowodowanie śmierci Macieja.

Spisek przeciwko Natalii

Ponieważ Stefan ostentacyjnie podrywa Natalię, Halinka postanawia wkroczyć do akcji. Próbuje przekonać Dankę, że Natalia musi odejść z lokalu. Głównym argumentem jest fakt, że młoda i atrakcyjna kobieta zagraża małżeństwom obu dojrzałych kobiet. Danka z początku niezbyt się tym przejmuje – wszystko się zmienia, kiedy nagle wpada do restauracji i widzi nietypową scenę...

Gra na dwa fronty

Basia martwi się związkiem Daniela i Łucji. Smolny tłumaczy jej, że niewiele da się tutaj zdziałać, ale mimo wszystko postanawia zasugerować Brzozowskiemu wizytę w Irlandii. Niestety w głowie Daniela rodzą się już inne plany. Po południu w redakcji zaczyna się impreza; do wieczora zostają jedynie Brzozowski i młoda, chętna na przygodę Dominika. Koniecznie zobacz, jak skończy się ten odcinek „Na Wspólnej”!
 Więcej o: