Na Wspólnej, odc. 2547 - Berg na wspomagaczach, ktoś śledzi Elę

2547 odcinek "Na Wspólnej" nie oszczędza swoich bohaterów - mnożą się kolejne troski, problemy i rozczarowania. Tosia robi, co może, żeby rodzice zaakceptowali Jaśka, ale chłopak nie chce się z nimi spotkać. Joanna nie zauważa, że Franek decyduje się zażywać narkotyki. W tym samym czasie Ela orientuje się, że kłopoty Jakuba mają wpływ także na jej życie - kobieta ma wrażenie, że ktoś ją śledzi... Co stanie się dalej? Dowiedz się, oglądając 2547 odcinek serialu!

Kamil ma dość tego, że Tosia ma przed nim tajemnice – chce porozmawiać o wszystkim z Kornackim. O jego planach dowiaduje się Tosia, która szybko kontaktuje się z Jaśkiem. Mimo próśb dziewczynki, chłopak nie chce zostać przedstawiony jej rodzicom. Kiedy Tosia naciska, ten wycofuje się i kasuje konto. Dziewczynka jest zdruzgotana. Do głowy przychodzi jej jednak sposób na uratowanie całej sytuacji.

Berg na wspomagaczach

Franek się łamie i postanawia skorzystać ze wspomagaczy. Na eliminacje do olimpiady dociera pod wpływem narkotyków. Zachowuje się dziwnie już przed wyjściem z domu, ale Joanna zrzuca wszystko na karb stresu. To nie koniec problemów Bergów w „Na Wspólnej” - do kliniki przychodzi Maciek, który ma ze sobą kwiaty. Szybko okazuje się, że chłopak nie przyszedł wcale z przeprosinami.

Czy Elżbieta jest bezpieczna?

Elżbieta jest w ciągłym strachu – nie może dojść do siebie po tym, co zobaczyła w domu Jakuba. Odwiedza w szpitalu byłą teściową, gdzie wpada na podejrzanego mężczyznę. Już po tym, jak bez pardonu wyprasza podejrzanego typa z oddziału, dowiaduje się, czego szukał. Wypytywał on panią Marcinkową, czy nie posiada jakichś dokumentów należących do Jakuba. Jeszcze tego samego popołudnia Elżbieta odkrywa, że jest śledzona. Później, wieczorem, dzwoni do niej eks-mąż. Czy bohaterowie „Na Wspólnej” są w poważnym niebezpieczeństwie?