Na Wspólnej, odc. 2546 - Jakub nie daje znaku życia, Dominika odsłania karty

2546 odsłona "Na Wspólnej" przyniesie widzom prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Ela udaje się na poszukiwania męża i dokonuje w jego mieszkaniu szokującego odkrycia. Łucja pozostaje przy swoich planach, co otwiera furtce koleżance Daniela, Dominice. W tym samym czasie Franek przyznaje sam przed sobą, że nie da rady opanować materiału na czas i decyduje się uruchomić ostateczne środki

Co grozi Jakubowi?

Pani Marcinkowa jest cała w nerwach. Ani ona, ani Elżbieta nie mają pojęcia, czy Jakubowi nie dzieje się przypadkiem coś złego. Mężczyzna zupełnie zerwał kontakt – nawet nie dzwoni do chorej matki. Wreszcie była teściowa Elżbiety prosi ją, żeby przejechała się do domu Jakuba. To jedyna metoda, żeby upewnić się, czy wszystko jest w porządku. Ela dociera na miejsce – to, co tam zastaje, absolutnie ją szokuje.

Związek Daniela zagrożony?

Między Łucją a Brzozowskim sprawy się komplikują. Kobieta zamierza wyjechać na zagraniczny staż, chociaż dobrze wie, co na ten temat myśli Daniel. Brzozowski jest z tego powodu wytrącony z równowagi. Jego koleżanka z pracy dodatkowo mąci mu w głowie. Dominika wprost ujawnia swoje intencje i mówi, że jest gotowa przeżyć z nim przygodę. Teraz wszystko jest w rękach Brzozowskiego.

Franek na skraju wyczerpania

Tymczasem w „Na Wspólnej” wielkimi krokami nadchodzi matematyczna olimpiada. Nauczyciel oddaje uczniom ocenione prace. Olek wypada dużo lepiej od Franka, który opuścił kilka zadań i popełnił poważny błąd. Franek jest na skraju wyczerpania – czuje, że nie zdąży z przygotowaniami i że brakuje mu sił. Korzysta z wcześniejszej sugestii Mai i prosi koleżankę, żeby załatwiła mu jakieś narkotyki przez swojego brata.

Więcej o: