Na Wspólnej, odc. 2541 - Michel pije z rozpaczy, Agnieszka pogrąża Darka

W 2541 odcinku "Na Wspólnej" nie brakuje sytuacji przykrych dla naszych ulubionych bohaterów. Pijany Michel wpada na fotograficzną sesję swojej żony. Z kolei Agnieszka nie przestaje kompromitować Darka, a Zimiński kolejny raz pokazuje, jak bardzo zależy mu na Natalii.

Michel wyjeżdża z kraju?

Sandra odczytuje Elizie komentarze na temat swojej piosenki. Negatywne opinie sprawiają, że dziewczyna sama zaczyna się jej wstydzić. Innego zdania jest producent Sandry, który kolejny raz przekonuje ją do zmiany zdania. Tłumaczy wokalistce, że hejt jedynie potwierdza, że staje się ona coraz popularniejsza, po czym zabiera ją na sesję fotograficzną z udziałem dziennikarzy. Zdjęcia przerywa Michel. Pijany mężczyzna oznajmia żonie, że wyjeżdża z Polski.

Upokorzeniom Darka nie ma końca

Agnieszka i Darek wybierają się do notariusza. W świetle ostatnich wydarzeń Żbik nie ma wyjścia – żeby uniknąć konsekwencji fałszerstwa, zrzeka się swoich udziałów w kancelarii. Na odchodne odgraża się Olszewskiej, że jej kancelaria wkrótce upadnie. Agnieszka jednak wie, że jedyny koniec, jaki się zbliża, to koniec Darka.

Bójka o Natalię

Za namową Natalii styl restauracji ulega zmianie – od teraz lokal ma być utrzymany w klimacie PRL. Marek wygrzebuje stare płyty i gramofon, a Popławska, ku rozpaczy Halinki, przebiera całą ekipę w stroje przodowników pracy. Przygotowania zostają jednak przerwane przez wizytę byłego mężczyzny Natalii. Podjudzony Zimiński nie wytrzymuje i wdaje się z nim w szarpaninę. Jak się skończy ten niemiły incydent?