Czy nowy program Ewy Drzyzgi w TVN powtórzy sukces "Rozmów w toku"?

Przez 16 lat Ewa Drzyzga prowadziła swój popularny program "Rozmowy w toku". W 2016 r. dziennikarka podjęła decyzję o tym, żeby zakończyć ten rozdział i rozpoczęła poszukiwania nowego, ciekawego wyzwania zawodowego. Od kwietnia możemy oglądać efekty tych poszukiwań - do ramówki wszedł jej nowy program "36,6".

Poprzedni program autorstwa Ewy Drzyzgi poruszał różne tematy –  czasami bardzo poważne, czasami nieco mniej i cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Tym razem Ewa Drzyzga sięgnęła po tematykę, która interesuje wielu Polaków, czyli zdrowie.

Co może przynieść popularność nowemu programowi Ewy Drzyzgi?

Ewa Drzyzga przez 16 lat prowadzenia „Rozmów w toku’ dała się poznać jako osoba  niezwykle empatyczna, potrafiąca słuchać, ale także dowcipna i dynamiczna. Te cechy osobowości spowodowały, że dziennikarka ma rzesze wielbicieli i na pewno ci najwierniejsi czekali z niecierpliwością na kolejne spotkania z prezenterką.

Kolejnym determinantem sukcesu programu „36,6”może być sama tematyka. Zdrowie jest tematem, który interesuje Polaków coraz bardziej - poszukujemy informacji dotyczących chorób w Internecie, dużo rozmawiamy o nim w różnych okolicznościach. Program zgodnie z założeniami będzie zatem odpowiedzią na nasze potrzeby. W kolejnych jego odcinkach, Ewa Drzyzga wraz z zaproszonymi gośćmi – ekspertami w danej dziedzinie - będzie rozmawiać o różnych kwestiach medycznych, m.in.: o chorobach cywilizacyjnych, o nadużywaniu przez nas leków i cukru, o tym jak dbać o zdrowie. Jak wynika z zapowiedzi, program nie będzie stronił od tematów trudnych, które czasami są uznawane za tabu, np. spadek testosteronu u mężczyzn czy okres przekwitania kobiet.

Ponadto w programie będziemy mogli poznać najnowsze technologie wykorzystywane w medycynie, ciekawe historie pacjentów, sylwetki niezwykłych lekarzy oraz najlepsze w kraju placówki medyczne. Stałym ekspertem programu będzie endokrynolog i diabetolog, dr Krzysztof Łabuzek.

Inauguracja programu za nami

Pierwszy odcinek programu był początkowo zapowiadany na 24.marca br., jednak stacja TVN zdecydowała się przełożyć jego emisję. Swoją premierę program miał ostatecznie w dniu 1 kwietnia, tj. w sobotę, o godzinie 18:00. I to będzie właśnie stała pora emisji kolejnych odcinków „36,6”. Za nami już pierwsze odcinki – niezwykle ciekawe, pełne zaskakujących informacji zaprezentowanych w zrozumiały sposób. 

J.W.

Więcej o: