Julita Fabiszewska - nowa aktorka dołącza do obsady serialu "M jak miłość"

Julita Fabiszewska, znana jako Jula, jest polską piosenkarką i autorką tekstów. Zdobyła popularność dzięki publikowaniu nagrań muzycznych w Internecie. Jej najbardziej znane utwory to "Za każdym razem" i "Milion słów". Rola w popularnym serialu "M jak Miłość" jest aktorskim debiutem piosenkarki.

Wokalistka przyznała w wywiadzie, że rola w serialu będzie dla niej dużym wyzwaniem, ale jednocześnie wspaniałą przygodą. Jula powiedziała, że ogląda serial i jeszcze niedawno nie spodziewała się, że sama pojawi się w obsadzie.

Julita Fabiszewska – kariera muzyczna

Jula zdobyła popularność w 2012 roku. Wygrała wtedy Nagrodę słuchaczy radia RMF Maxxx, zdobyła również Nagrodę publiczności i Nagrodę internautów w koncercie „Trendy” na festiwalu TOPTrendy 2012. W tym samym roku wystąpiła na 49. KFPP w Opolu podczas koncertu „Premiery”. Jula wzięła również udział w trzeciej edycji programu muzycznego „Bitwa na głosy”, emitowanego na antenie TVP2. Wokalistka była trenerką drużyny z Łomży, drużyna zajęła 5. miejsce w rywalizacji. W sierpniu 2012 piosenkarka wydała swój debiutancki album „Na krawędzi”. 5 czerwca 2013 roku album zyskał status złotej płyty. W tym samym roku Jula wystąpiła po raz drugi na festiwalu TOPTrendy w Sopocie. Podczas koncertu „Największe przeboje roku” wykonała swój przebój „Nie zatrzymasz mnie”. W 2016 roku wokalistka wydała singiel „Milion słów” będący zapowiedzią trzeciego albumu. Płyta powstaje we współpracy z wytwórnią Warner Music Poland.

Kim będzie Jula w „M jak Miłość”?

Julita Fabiszewska wcieli się w „M jak Miłość” w rolę Pauliny, która przyjedzie do Warszawy na studia z biotechnologii. Tam pozna Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Ich znajomość zacznie się od kłótni na ulicy, jednak później zaczną się darzyć sympatią. Paulina odpowie na ogłoszenie Marcina i Agnieszki (Magdalena Walach) o poszukiwaniu niani i zostanie opiekunką Szymka (Staś Szczypiński). Paulina bez trudu nawiąże kontakt z małym synkiem Marcina, a ten niedługo po rozpoczęciu znajomości zabierze dziewczynę do Grabiny.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.