Sylwester z Dwójką 2017 - Boney M.,Oceana, Arrival. Kto jeszcze zagra w Zakopanem?

Jak co roku TVP 2 organizuje zabawę sylwestrową, która emitowana będzie w telewizji. Osoby, które tegorocznego Sylwestra zamierzają spędzić w domu, będą mogły przyłączyć się do świętowania razem z gwiazdami, które w tym roku wystąpią w Zakopanem.

A będzie co oglądać. Tegoroczny Sylwester z Dwójką 2017 będzie obfity w występy wielu gwiazd oraz liczne konkursy, skierowane do telewidzów.

Sylwester z Dwójką 2017 – lokalizacja

Od kilku lat Sylwester z Dwójką odbywał się na wrocławskim rynku. Jesienią tego roku w mediach pojawiły się informacje, że tegoroczna edycja Sylwestra nie odbędzie się w tym mieście. Władze miasta jednak nie zgodziły się bowiem na organizację tej imprezy na terenie Wrocławia, ponieważ wiąże się to z ogromnymi wydatkami samorządu. Jak twierdzili radni, miasto nie zamierza finansować gwiazd. Ostatecznie Sylwester z Dwójką 2017 odbędzie się na Równi Krupowej w Zakopanem. Kontrowersje wzbudziła również informacja, że na scenie w Tatrach wystąpi w tym roku również Zenon Martyniuk. To nowość, ponieważ w dotychczasowych edycjach nie pojawiały się gwiazdy disco-polo. Jacek Kurski, Prezes TVP w jednym z wywiadów powiedział, że nie należy pomijać gwiazd disco-polo na tego typu, imprezie, ponieważ powinni na niej występować reprezentanci każdego gatunku muzyki.

Sylwester z Dwójką 2017 – Boney M.,Oceana, Arrival

Tegoroczny Sylwester z Dwójką będzie obfitował w liczne atrakcje. Na scenie w Zakopanem pojawią się największe polskie gwiazdy. Wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Margaret, Zenon Martyniuk czy Michał Szpak. Oprócz polskich gwiazd na scenie zaśpiewają zagraniczni, popularni muzycy, a wśród nich m.in. Boney M., Oceana oraz zespół Arrival. Widzów zabawiać będą prowadzący imprezę, a więc Marcelina Zawadzka i Tomasz Kammel oraz Halina Młynkowa ze Stanisławem-Karpielem Bułecką. Ponadto, jak co roku, dla publiczności zostały przygotowane konkursy sms, w których można będzie wygrać cenne nagrody. O północy nad Zakopanem wystrzelą fajerwerki, których pokaz widzowie również będą mogli oglądać na ekranach.

 

AW

Więcej o: