Piosenki Justina Biebera - które były największymi hitami?

Justin Bieber to młody amerykański wokalista muzyki Pop, R&B, aktor oraz idol milionów nastolatek na świecie. Popularność Justina trwa już od kilku lat i wciąż nie słabnie, a każda jego nowa piosenka cieszy się ogromnym entuzjazmem wśród fanek.

Justin Bieber ma do tej pory na koncie cztery albumy studyjne oraz jeden album EP. Niemal każdy jego krążek był promowany przez trasę koncertową. Wiele z singli zajmowało pierwsze miejsca na listach przebojów w licznych krajach na świecie. Jak na swój młody wiek Justin osiągnął ogromny sukces.

Pierwsze piosenki Justina Biebera

W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki, solowy album Justina Biebera pt. „My World”. Był to album typu EP, na którym znalazło się 7 singli, m.in. „One Time”, „Favorite Girl”, „One less lonely girl” . Niecały rok później Justin Bieber wydał kolejny krążek – „My World 2.0”, który był drugą częścią wspomnianej pierwszej, solowej płyty. Na krążku znajdowało się 10 singli, a wśród nich takie jak „Baby” (singiel promujący), „Somebody to love”, „Never Let You Go” czy "Eenie Meenie".  Obydwie części albumu osiągnęły zaskakujący duży sukces na rynku muzycznym. Drugim studyjnym albumem Justina Biebera oraz albumem świątecznym był krążek pt. „Under the Mistletoe”, wydany w 2011 roku. Lista utworów obejmowała wyłącznie piosenki świąteczne, np. "Santa Claus Is Coming To Town" czy „Silent Night”. Niektóre z nich Justin wykonywał w duecie z inną gwiazdą np. z Usherem czy Mariah Carey.

Justin Bieber – „Bieleve” oraz „Purpose”

 W 2012 roku na rynku pojawił się trzeci studyjny album wokalisty – „Bieleve”, który promował singiel o tym samym tytule. Piosenki, które znalazły się na krążku to np. "All Around The World", "One Love” czy  „She don't like the lights". W Polsce album odniósł ogromny sukces  i zyskał status platynowej płyty.  W 2015 roku Justin Bieber wydał kolejny, czwarty studyjny album o nazwie „Purpose”. Wśród 18 piosenek, na albumie znalazły się: „Love Yourself”, „Company”, „Life Is Worth Living" czy „Sorry”. W Polsce album szybko zyskał miano złotej płyty.

 

AW