Wyjątkowe pierścionki z kamieniami za grosze. Modele idealne na prezent z rabatem do -80%!

PB
06.07.2020 16:56
Pierścionek z szafirem

Pierścionek z szafirem (shutterstock)

Pierścionki z kamieniami to jednen z największych trendów w biżuterii na lato 2020. Taka biżuteria świetnie sprawdzi się na prezent dla bliskiej osoby. Sprawdź nasze typy z wyprzedaży. Rabaty sięgają nawet do 80%!

Pierścionki z kamieniami 

Pierścionki z kamieniamiPierścionki z kamieniami fot. zalando

Pierścionki z kamieniami to niemały wydatek. Czemu kobiety tak bardzo je lubią? Są efektowne, pięknie wyglądają, a nawet są w stanie ożywić stylizację. Przez to, że ich cena nie jest niska warto śledzić wyprzedaże. My znalazłyśmy prawdziwe perełki! Wybrałyśmy modele z pojedynczymi kamieniami, oraz zdobione obrączki. Zarówno fanki klasycznej biżuterii, jak i maksymalistki znajdą w tym zestawieniu coś dla siebie. Latem stawaj na kolorową biżuterię, która nie tylko dioda uroku, ale podkreśli każdy letni zestaw. 

Naszymi faworytami są modele z niebieskimi i miętowymi kamieniami. Prezentują się obłędnie i przyciągają uwagę. Srebrny model "Manhattan" z kwadratowym oczkiem i błyszczącymi elementami to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Świetnie prezentują się też modele z różowym kamienień i ten ze splotem. Jest bardzo oryginalny! 

Więcej o: