Kolorowe skarpetki to sposób na ożywienie stylizacji. Zobacz, jakie modele są teraz na czasie!

PB
21.02.2020 13:00
stopki

stopki (@soxland)

Długie, kolorowe skarpetki stały się modowym akcentem męskiej stylizacji. Zakładane są przez mężczyzn nie tylko na co dzień, ale także do eleganckiego garnituru. Damskimi odpowiednikami są stopki. Zobacz, jakie wzory będą modne wiosną 2020!

Kolorowe skarpetki - owocowe printy są na czasie! 

Kolorowe skarpetki SoxlandKolorowe skarpetki Soxland fot. Soxland

Marka Many Mornings doceniana jest za wysoką jakość, świetne materiały oraz przystępne ceny. Inspiracje do tworzenia takich, a nie innych skarpet czerpie ze wszystkiego, co nas otacza - spotkań z przyjaciółmi, nowych doznań i licznych podróży. Tworzy skarpetki, które są niebanalne i wyróżniają z tłumu. 

Skarpetki-stopki w printy z soczystymi owocami to propozycja na wiosenno-letni sezon, który nie może obyć się bez humorystycznych dodatków. Uniwersalność i wygoda to słowa, które świetnie opisują wybrane przez nas modele. Jeśli chcesz czymś wyróżnić swoją stylizację to kolorowe stopki będą najlepszym pomysłem! 

Kolorowe skarpetki - geometryczne wzory 

Skarpetki w geometryczne wzorySkarpetki w geometryczne wzory fot. Soxland

Geometryczne wzory są teraz na czasie! Popularne są zwłaszcza paski, które często pojawiają się na skarpetkach. Wybrałyśmy kilka propozycji stopek w najmodniejsze akcenty i wzory. Modele z motywem pszczół są dla wszystkich tych, którzy lubią przełamywać ubiór dowcipem. Skarpetki stopki z motywem rowerowym sprawdzą się świetnie nie tylko na rower. Wszystkie z prezentowanych modeli są wykonane z wysokiej jakości bawełny, dlatego masz pewność, że są wytrzymałe i sprawdzą się na dużo więcej niż jedno założenie. Do zakupu zachęca także przystępna cena. 

Zobacz też inne modele kolorowych skarpetek stopek: