Natalia Siwiec poczuła już świąteczny klimat i postanowiła włożyć uroczą bluzę z reniferem polskiej marki!

BA/DZ
12.12.2019 11:27
siwiec bluza

siwiec bluza (siwiec bluza)

Natalia Siwiec podzieliła się z fanami zdjęciem w światecznym klimacie z bluzą w roli głównej. Jej mąż również skusił się na podobny model!

Święta tuż, tuż. Czujecie świąteczną atmosferę czy może raczej was ona wkurza? U nas zdania są podzielone, ale większość gwiazd chyba powoli przygotowuje się do świąt. Niektóre z nich poubierały choinki, pieką pierniczki, a jeszcze inne kompletują świąteczną garderobę. Natalia Siwiec zdecydowała się na bluzę w świątecznym klimacie i, jak widzimy na Insta, namówiła męża na taki sam model! 

 

Natalia Siwiec wybrała uroczą, białą bluzę marki należącej do Joanny Przetakiewicz - La Mania. Model ten ozdobiony jest po lewej stronie małym nadrukiem w kształcie renifera. Bluza dostępna jest w wersji damskiej i męskiej. W sklepie internetowym marki kupimy ją za 359 zł. W kolekcji pojawiły się też T-shirty oraz wiele akcesoriów z tym samym motywem. Może ubrania w takim klimacie pozwolą poczuć trochę lepiej święta? 

Ubrania ze świątecznym motywem - poczuj magię! 

Jest wiele sposobów, aby rozbudzić w sobie magię świąt. Można ubrać choinkę, zacząć piec ciasta lub pierniczki albo wyposażyć szafę w wiele świątecznych ubrań. Są to oczywiście świąteczne swetry z motywem gwiazdek, reniferów i śnieżynek. Niektóre z nich mają wyszyte podobizny świętego Mikołaja albo bałwanka. Wkładając taki sweter z pewnością chociaż trochę wczujesz się w świąteczny klimat. 

Inną opcją są oczywiście ciepłe bluzy. Na bluzach często znajdziemy nadruki albo naszywki ze świątecznym motywem. Marki prześcigają się w propozycjach. Jeśli nie przepadasz za zbyt szalonymi ubraniami, zawsze możesz zdecydować się na model z małym i subtelnym nadrukiem. Ale świąteczne ubrania wcale nie muszą być wyłącznie wzorzyste. Wszelkie modele w takich kolorach jak czerwony, złoty czy srebrny również doskonale pasują do stylizacji na święta. Wszystko zależy więc od ciebie!