Joanna Koroniewska w kapeluszu Reserved. Mimo nieprzespanej nocy nadal wygląda świetnie. Nie zwalnia tempa!

BA
08.11.2019 16:00
koroniewska kapelusz

koroniewska kapelusz (koroniewska kapelusz)

Joanna Koroniewska zwierzyła się fanom, że jej noce bywają ciężkie. Zrozumie to każda mama małego dziecka. Mimo wszystko aktorka trzyma formę i nie odpuszcza pracy!

Joanna Koroniewska jest pracującą mamą dwóch dziewczynek - Janinki (9 l.) i Helenki (1,5 l.). Ostatnio zwierzyła się fanom, że jej noce bywają nieprzespane, ale mimo wszystko nie zamierza zrezygnować z pracy. Wciąż bierze udział w nagraniach do e-booków i w innych projektach. Jest więc zabiegana, ale szczęśliwa. Pod jej postem fanki komentują, że same chciałyby tak wyglądać po niespokojnej nocy: 

To ja bym tak chciała wyglądać niewyspana.
 

Koroniewska odpowiada, że jej organizm prawdopodobnie przeszedł w stan hibernacji, więc brak snu to już dla niej norma. Też to znacie? 

Oprócz tego fankom bardzo spodobał się kapelusz aktorki. Zdecydowała się na stylowy model w kolorze butelkowej zieleni. Znajdziemy go w ofercie marki Reserved za 99 zł. Kapelusz na jesień to doskonałe uzupełnienie stylizacji. Stanowczo może się przydać! 

Kapelusz damski - modny dodatek do stylizacji 

Jesienią bardzo modne stają się kapelusze. Jeszcze niedawno nosiło się je jako element zestawienia w stylu boho. Dziś pojawiają się jako uzupełnienie codziennych, a nawet i tych wyjściowych. Wśród kapeluszy damskich znajdziemy modele modele wykonane z wełny, z filcu lub bawełny. Na lato w ofertach wielu marek pojawiają się też kapelusze słomiane. Jednak jesienią oczywiście najlepiej wybierać modele cieplejsze, materiałowe. 

Jeśli chodzi o kolor, to wybór jest spory. Bardzo popularne w tym sezonie są modele w odcieniu bordo, szarości, brązu lub beżu. Jednak niektóre marki oferują też inne kolory jak właśnie butelkowa zieleń, czerwień lub fiolet. Do czego nosić kapelusz? Będzie on doskonale wyglądać z połączeniu ze wzorzystą, jesienną sukienką albo z bluzką w stylu boho. Możesz też założyć go do stylizacji z marynarką lub ramoneską. Sprawdzi się też doskonale w zestawieniu z klasycznym płaszczem. Zawsze będzie stanowił ciekawe dopełnienie jesiennego stroju!