Małgosia Rozenek - Majdan w pikowanej kurtce to nasza #stylizacjatygodnia. Zobacz, jak odtworzyć ten zestaw

autor
open-image
Tym razem bohaterką naszego cyklu Stylizacja Tygodnia jest Małgosia Rozenek - Majdan. Jej zestaw to prawdziwa petarda! Pokazujemy jak go odtworzyć.
Małgosia Rozenek Majdan to kobieta wszechstronna - prezenterka telewizyjna, osobowość medialna, autorka książek, a z wykształcenia prawniczka. Na swoim Instagramie ma ponad milion obserwatorów. To własnie tam możemy podziwiać jej piękne stylizacje. Małgosia znana jest z najmodniejszych zestawów, to u niej możemy podpatrzeć co i jak się teraz nosi. Uwielbiamy jej outfity!

Jedną ze stylizacji, która wpadła nam w oko jest ta prezentowana poniżej - z pikowaną, czarną kurtką i długimi kozakami. Pokazujemy, jak tanio ją odtworzyć!
  • Małgosia Rozenek-Majdan w stylowej, pikowanej kurtce

   Małgosia Rozenek-Majdan w stylowej, pikowanej kurtce
   Małgosia poprzez tę stylizację pokazuje, że nieoczywiste rozwiązania są najlepsze. Połączenie spódniczki mini z pikowaną kurtką i kozakami nie jest popularne, a szkoda! Jest to stylizacja, którą często widzimy głównie na Instagramie gwiazd. Noszą je m.in. Maja Bohosiewicz i Ania Lewandowska. W tym roku jesień nas rozpieszcza, na dworze całkiem ciepło zatem możemy sobie pozwolić na odsłonięcie nóg.

   Główną rolę w tym zestawie gra oczywiście kurtka. Najmodniejszy fason sezonu - pikowana i lekko połyskująca. Sweter w kontrastującym od całej reszty kolorze ożywia całość, dodając jesiennego klimatu temu strojowi. W oczy rzucają się również piękne, skórzane kozaki muszkieterki. Spódnica mini mogłaby się wydawać nieznaczącym elementem, jednak my uważamy, że pasuje tutaj jak żadna inna! Dopełnieniem stylizacji jest modna torebka od znanego projektanta, która podbija końcowy efekt.

   Nam stylizacji Małgosi bardzo się podoba! Choć utrzymana jest w jednej kolorystyce i mogłaby się wydawać nudna i monotonna to przełamania w postaci jasnego swetra i dodatku - pięknej torebki robią efekt "wow". Ocena? Zdecydowanie 10/10!

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w linki, wspierasz naszą działalność.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.